Crunette to hit w koloryzacji! Ten modny kolor włosów 2023 rozjaśnia cerę i odejmuje lat

Chociaż niektóre trendy w koloryzacji włosów wydają się znikać tak szybko, jak tylko się pojawią, trend na crunette utrzymuje się na stałym poziomie, odkąd zaczął pojawiać się w zeszłym roku. Jak wygląda modny kolor włosów 2023, który pokochały gwiazdy?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wiosna to idealny czas na metamorfozy, szczególnie w wyglądzie. Osoby, które mają chęć na zmiany warto, aby zapoznały się z najmodniejszymi trendami, które obecnie obowiązują w koloryzacji włosów. Jeśli nie jesteś przekonana, aby diametralnie zmienić barwę swoich włosów, możesz zafundować sobie nie tylko pasemka lub refleksy. Tegorocznym hitem jest odcień, który skradł serca wielu gwiazd z czerwonego dywanu i świetnie sprawdzi się właśnie dla niezdecydowanych osób.

Zobacz wideo Lili Antoniak wrażenia dotyczące ciąży: Puchniesz, nie wysypiasz się, tracisz włosy

Modny kolor włosów 2023. Poznaj najmodniejsze połączenie, czyli crunette

Crunette to świetny wybór dla tych, których fascynują intensywne miedziane odcienie, ale wahają się przed noszeniem jaśniejszego lub odważniejszego koloru włosów. Ta koloryzacja to nietypowe połączenie intensywnie ciepłego i jaśniejszego odcienia brązu z nutami rudego i miedzianego. W rezultacie crunette ma delikatne kasztanowe odcienie, które zapewniają rzucającą się w oczy głębię i rozjaśniają cerę, odejmując optycznie lat, zachowując przy tym subtelność. Kolor ten polecany jest szczególnie posiadaczkom ciemniejszych pasm. Powodem jest łatwiejsze osiągnięcie go, a następnie utrzymanie.

Ewa Wiśniewska Widzowie pokochali ją jako dr Lipską. W tym roku aktorka skończy 81 lat

Modne fryzury damskie 2023. Miedziane odcienie włosów skradły serca wielu gwiazd

W tym roku do łask powróciły jasne i żywe kolory na głowie. Coraz częściej panie decydują się na koloryzacje z ognistymi czerwieniami oraz burgundami. Na palecie barw, które są obecnie najbardziej trendującymi, crunette to propozycja dla osób, które nie mają odwagi na radykalną zmianę i wolą nieco bardziej przygaszone odcienie. Wśród gwiazd, które zdecydowały się na najmodniejszy odcień włosów, jest: Jessica Chastain, Julia Roberts, Kendall Jenner, Shakira i Lana Del Rey.

 
Więcej o: