Katarzyna Cichopek pochwaliła się nową fryzurą. Efekt? "Od razu lżej na głowie"

Katarzyna Cichopek odświeżyła swoją fryzurę, a efektami wizyty w salonie fryzjerskim podzieliła się na Instagramie. - Jak coś tam mogę, to delikatnie lubię poszaleć - przyznała. Tym razem jednak nie mogła pozwolić sobie na więcej.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Katarzyna Cichopek aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 578 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że Kasia Cichopek dla wielu obserwujących ją kobiet jest inspiracją, a pod publikowanymi przez nią zdjęciami często pojawiają się pytania dotyczące szczegółów jej stylizacji, makijażu, a także fryzury.

Zobacz wideo Najszybszy na świecie makijaż Sandry Kubickiej. "Wizażyści płaczą, gdy to widzą"

Kasia Cichopek pochwaliła się odświeżoną fryzurą

Ostatnio Kasia Cichopek na Instagramie podzieliła się relacją z wizyty u fryzjera. Aktorka postanowiła nieco odświeżyć swoją fryzurę, jednak nadal pozostaje przy ciemnych włosach i fryzurze typu bob z delikatną grzywką. Jak sama przyznała, ze względu na rolę w serialu, nie mogła pozwolić sobie na zbyt drastyczną metamorfozę.

Agnieszka Władarczyk Agnieszka Włodarczyk zdradziła, jak schudła. "Nie było drakońskich diet"

I od razu lżej na głowie. Ojejku, jak dobrze. A wy robicie jakieś zmiany na wiosnę? Zmieniacie kolor włosów, cięcie? Lubicie takie zmiany czy nie? (...) Ja nie bardzo mogę szaleć z włosami, bo muszę trzymać kontynuację w serialu, ale jak coś tam mogę, to delikatnie lubię poszaleć"

- powiedziała na InstaStories.

Kasia CichopekKasia Cichopek https://www.instagram.com/katarzynacichopek/

Jak Kasia Cichopek dba o swój wygląd?

Kasia Cichopek w jednym z wywiadów wyznała, że ze względu na swój zawód, ogromną uwagę przykłada do pielęgnacji skóry oraz włosów. - Muszę dbać o siebie, chociażby ze względu na pracę, którą wykonuję, żebyście państwo mieli przyjemność patrzenia po drugiej stronie, ale też ze względu na to, że moja skóra i moje włosy są dużo bardziej obciążone niż normalnie. Stylizacje, prostownice, lokówki, światła i tak dalej. Dlatego pielęgnacja zajmuje bardzo ważne miejsce u mnie we wszystkich takich rytuałach - powiedziała w rozmowie z "Faktem". - Używam masek i do włosów i do twarzy. Robię peelingi, używam dobrych kremów no i przede wszystkim dużo pije wody, to jest bardzo ważne - przyznała.

Więcej o: