Te odmładzające fryzury noszą gwiazdy po 60-tce. Są proste w stylizacji i odejmą nawet 10 lat

Najmodniejsze fryzury 2023 dla dojrzałych kobiet? Zainspiruj się gwiazdami, które od lat zachwycają swoimi włosami, nie tylko na czerwonym dywanie. Te fryzury dla 60-latek nie tylko podkreślają rysy twarzy, ale również optycznie odmładzają. Noszą je Grażyna Torbicka, Grażyna Szapołowska i Katarzyna Dowbor.

Wiosna to najlepszy czas na zmiany, również te w kwestii wizerunku i zmiany fryzury. Wiele kobiet rozmyśla nie tylko o odświeżeniu koloru, ale również nowym cięciu. W tej kwestii warto zainspirować się fryzurami gwiazd, które swoim wyglądem zachwycają po 60. roku życia. 

Zobacz wideo Ta fryzura najlepiej wygląda zrobiona z kręconych włosów. To się nazywa objętość!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Łukasz Konopka i Emilia Komarnicka Zostawiła narzeczonego dla kolegi z planu. Są razem od ponad 8 lat

Modne fryzury wyszczuplające twarz. Zainspiruj się Grażyną Szapołowską i postaw na klasykę

Aktorka przez wiele lat była zwolenniczką półdługich włosów, aby ostatecznie skrócić je. Obecnie Szapołowska stawia na ponadczasową fryzurę, czyli boba. Jest to klasyczne krótkie cięcie, które kończy się zazwyczaj na linii brody. Bob, jest niezwykle prosty w utrzymaniu, a także stylizacji, a dzięki temu, że posiada tak wiele oblicz, pasuje każdemu. Efektowne cięcie można uzyskać na każdym rodzaju włosów, bez względu na ich grubość oraz to, czy są proste, bądź kręcone.

 

Modne fryzury damskie. Półdługie cięcie Grażyny Torbickiej to ponadczasowy hit!

Półdługie włosy z prostą grzywką to fryzura, którą wybiera wiele kobiet, w tym od lat pozostaje wierna również Grażyna Torbicka. To świetna opcja, aby optycznie odmłodzić twarz, dzięki pocieniowanym pasmom, okalającym okolice twarzy. To elegancka i dodająca szyku fryzura, a przy tym pasuje do niemal każdego typu urody. Wielowarstwowe cięcie dodatkowo sprawi, że włosy zyskają na objętości.

 

Modna fryzura 2023. Katarzyna Dowbor w stylowym long bobie

Long bob, czyli dłuższą wersję klasycznego boba chętnie wybierają panie w różnym wieku, w tym Katarzyna Dowbor.

 

Ta fryzura jest nie tylko dziewczęca, ale również jednocześnie klasyczna, prosta, twarzowa i optycznie odejmuje lat. Jeśli długie pasma przy twarzy są proste, optycznie wyszczuplą i wymodelują okrągłą twarz. W przypadku twarzy kwadratowej czy trójkątnej long bob doda młodzieńczego uroku.

Więcej o: