Eleganckie i odmładzające fryzury na krótkie włosy. Cięcia inspirowane latami 20. i 90. powracają!

Wiosna to najlepszy czas na zmiany? Jeśli wahasz się, jakie fryzury na krótkie włosy spełnią twoje oczekiwania, przejrzyj zestawienie modnych opcji na 2023 rok. Niektóre z nich już od kilku sezonów podbijają serca kobiet, pozostałe przeżywają obecnie renesans.

Zastanawiasz się nad zmianą fryzury i odważnym cięciem? Od kilku sezonów krótkie fryzury nie wychodzą z mody. Coraz więcej kobiet decyduje się na śmiałe metamorfozy. Warto przyjrzeć się obowiązującym obecnie trendom i wybrać propozycję idealną dla siebie. To jaką długość, rodzaj grzywki oraz cieniowania wybierzesz, zależy od ciebie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Justyna Gradek o operacjach za granicą: Turcja jest pionierem jeśli chodzi o.

Krótkie fryzury damskie 2023. Bixie było hitem lat 90. teraz ponownie wraca do łask

Bixie to powracające z lat 90. połączenie boba i fryzury pixie. Główną zaletą tego cięcia jest nieograniczona możliwość stylizacji. Połączenie dwóch cięć daje pełnię krótkiego pixie, zachowując jednocześnie długość i wszechstronność boba. To świetna mieszanka, która pozwala uzyskać długość z dużą ilością tekstury oraz objętości. To świetna opcja do pań z cienkimi włosami i sposób, aby odbić kosmyki od nasady. Dodatkowo cięcie poprzez kosmyki okalające twarz doda młodzieńczego uroku, a twarz będzie optycznie odmłodzona.

 

Fryzury na krótkie włosy. Klasyczny i niezwykle kobiecy bob nigdy nie wychodzi z mody

Wśród wszystkich fryzur, które pojawiają się i wychodzą z mody, bob nigdy nie przestaje być podstawowym elementem wśród opcji dla kobiet. Przede wszystkim, dzięki wielu różnym sposobom, na jakie można go stylizować. Sprawdzi się w przypadku niemal każdej struktury włosów, od prostych, aż po mocno kręcone. Charakteryzuje się krótszym tyłem, gdzie pasma odsłaniają, kark. Linia z profilu jest mocno ścięta, a pasemka z przodu kończą się na wysokości brody. 

 

Modne fryzury damskie 2023. Francuski bob doda nonszalancji i kobiecości

Francuski bob to wyjątkowa opcja dla kobiet, które nie boją odważnych cięć i chcą dodać fryzurze francuskiej nonszalancji i szyku. To cięcie królowało w latach 20. XX wieku, dzisiaj ponownie przeżywa swój renesans.

 

Długość sięgająca linii szczęki odsłania szyję oraz ramiona. Świetnie komponuje się w połączeniu z prostą grzywką. To idealna opcja dla dojrzałych kobiet, aby dodać sobie elegancji i jednocześnie optycznie wysmuklić twarz i podkreślić jej rysy.

Więcej o: