Fryzury odmładzające po 40-tce w stylu gwiazd. Wybraliśmy najmodniejsze przykłady

Fryzury odmładzające po 40-tce nie zawsze muszą oznaczać ostre cięcie. Coraz więcej kobiet decyduje się na długie pukle lub wygodne fryzury półdługie. Szukasz inspiracji przed wizytą w salonie fryzjerskim? Sprawdź, aktualne trendy i skopiuj uczesanie ulubionej gwiazdy.

Fryzury, które odmładzają po 40-tce - dlaczego warto postawić na długie włosy? 

Interesują cię fryzury, które odmładzają po 40-tce? Warto wiedzieć, że długie włosy wyrównują proporcje sylwetki i mogą sprawić, że stanie się ona smuklejsza. Dłuższe pasma pomogą też ukryć mankamenty takie jak drugi podbródek, zbyt obszerne ramiona czy wdowi garb. Oczywiście zawsze warto postawić na aktywność fizyczną i dedykowane ćwiczenia na konkretne partie, ale jeśli potrzebujemy szybkiego rozwiązania na już, długie włosy mogą być właśnie tym najlepszym pomysłem. Jak pomóc naturze i zafundować sobie długą fryzurę po 40-tce, która odmładza? Dodatkowe kosmyki zaaplikowane u fryzjera lub w domu pomogą zagęścić naturalne włosy. Nie wiesz, czy odnajdziesz się z takim dodatkiem? Zacznij od kucyka, który można spiąć w artystyczny kok. 

 
  • Jak można zauważyć Sofia Vergara od lat jet wierna długim włosom.

Fryzury odmładzające po 40-tce - okrągła twarz. Jakie uczesanie wybrać? 

Okrągłe policzki po 40-tce zapewnią odmładzający efekt w stylu baby face, ale zbyt krótka fryzura może sprawić, że efekt będzie odwrotny od zamierzonego i tylko dodamy sobie lat. Inspiracji na fryzury odmładzające po 40-tce dla okrągłej twarzy warto poszukać na profilach gwiazd, o podobnym wyglądzie.

 
  • Chrissy Teigen słynie ze swoich syrenich loków z przedziałek pośrodku.
 
  • Prianka Chopra na bazie długich włosów tworzy modny kucyk, a dwa pasma z przodu ładnie okalają jej okrągłe policzki.
Zobacz wideo Jak zapleść włosy bez gumki?

Fryzury odmładzające po 40-tce półdługie - wygodnie i z klasą. Jaką fryzurę wybrać? 

Półdługi włosy to  idealna długość zarówno dla zabieganej mamy, jak i aktywnej businesswoman, a może łączysz dwa w jednym? Fryzury odmładzające po 40-tce półdługie sprawiają, że włosy są zawsze w dobrej kondycji i jednocześnie można z nich wyczarować całą gamę różnych opcji. 

 
  • Jak powszechnie wiadomo, Eva Longoria to prawdziwa mistrzyni półdługich fryzur 
 
  • Zarówno w wersji glam jak i tej domowej 

Jaka fryzura odmładza po 40-tce? Blond pod linijkę 

Czas na propozycję dla miłośniczek krótkiego cięcia. Zatem jaka fryzura odmładza po 40-tce? Jednolity kolor plus prosta linia to znak rozpoznawczy Magdy Mielcarz. Ta prosta fryzura sprawdzi się na wielkie wyjście i na co dzień. Długość za ucho pozwala wyczarować nawet mały koczek. 

 

Słoneczny kolor oraz geometryczna fryzura była elementem zmiany wizerunku z delikatnej blondynki w gwiazdę muzyki pod pseudonimem LVMA BLACK.  

Zobacz też: Jak zapuścić włosy? Zalej wrzątkiem i odczekaj kilkanaście minut. Pasma zachwycą długością

Więcej o: