"Half-up" to hit na 2023! Fryzjer Jennifer Lopez pokazuje, jak wykonać go w mniej niż 25 sekund

Fryzura w stylu half-up to proste do zrobienia uczesanie, które noszą już gwiazdy. Włosy upięte w ten sposób stanowią ciekawą propozycję dla posiadaczek długich włosów, którym zależy na uzyskaniu niesamowitej objętości. Jak wykonać ją samemu? Fryzjer gwiazd podpowiada.

Obecnie istnieje moda na wszelkiego rodzaju stylizacje, nawiązujące do poprzednich dekadach, m.in. lat 90. i 2000. Również w trendach fryzjerskich można zaobserwować powrót wyjątkowo popularnej w tamtym okresie fryzury typu half-up. Stylizacja posiada wiele rozmaitych wariantów, dzięki czemu istnieją małe szanse, by się znudziła. Fryzjer gwiazd, pokazuje, jak wykonać ją samemu w domu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak zapleść włosy bez gumki?

Fryzura typu "half-up". Dlaczego stała się hitem w 2023 roku?

Włosy do połowy upięte, a ponadto do połowy rozpuszczone można uznać za najbardziej wszechstronną fryzurę w 2023 roku.  To styl, który sprawdzi się u każdego, o ile twoje włosy są wystarczająco długie, aby je podpiąć. Co więcej, ta łatwa fryzura może stać się stałym elementem twojego codziennego looku, ponieważ utrzymuje włosy z dala od twarzy, a jednocześnie pozwala utrzymać włosy romantycznie rozpuszczone. To świetna opcja na okiełznanie kosmyków i zapobiega wpadaniu ich do oczu. Dodatkowo zyskujesz efektowną objętość.

Modne uczesanie gwiazd nadające objętości. Fryzjer pokazuje, jak zrobić taką fryzurę w domu

Fryzura typu "half-up" cieszy się szczególną popularnością wśród panien młodych i druhen, ale również wśród gwiazd, które prezentują się w niej na czerwonym dywanie. Fryzjer takich gwiazd jak Jennifer Lopez i Kim Kardashian, Chris Appleton pokazał na swoim profilu na TikToku, gdzie funkcjonuje pod nazwą @chrisappletonhair, jak w prosty sposób stworzyć fryzurę typu "half up", czyli w tłumaczeniu "połowa u góry". Stylizacja polega na wydzieleniu po bokach głowy dwóch pasemek kosmyków, a następnie złączenie ich z tyłu głowy. Pasma, które pozostały z przodu głowy, a także te po bokach zbieramy w dwa równe pasma, które łączymy z tyłu głowy. Resztę pasm zostawiamy, swobodnie rozpuszczone.

Więcej o: