Fryzury dla cienkich włosów i okrągłej twarzy - 7 propozycji w stylu gwiazd

Fryzury dla cienkich włosów i okrągłej twarzy, które dodadzą objętości i wysmuklą policzki? Sprawdź modne propozycje od znanych i lubianych, które możesz odtworzyć samodzielnie lub pokazać w ramach inspiracji u fryzjera.

Fryzury dla cienkich włosów - jakie badania? 

Cienkie i delikatne włosy mogą być naturalnym stanem rzeczy lub wynikiem częstych stylizacji, a nawet choroby. W przypadku, gdy zauważymy gorszą kondycję naszych włosów, warto wykonać poniższy zestaw badań laboratoryjnych: 

  • morfologia,
  • stężenie żelaza, 
  • cynk, 
  • hormon tarczycy, 
  • dodatkowo pełen obraz sytuacji zapewni trichogram,

Czasami wystarczy zmiana diety. Innym razem, niezbędna będzie kompleksowa kuracja lub zdrowszy styl życia. Z drugiej strony tak zwane fryzury dla cienkich włosów są obiektem pożądania kobiet o gęstych i sztywnych lokach, które wymagają dużej ilości produktów do stylizacji. Która propozycja okaże się tą jedyną? Sprawdź, co można wyczarować na bazie delikatnych kosmyków. 

Fryzury dla cienkich i rzadkich włosów 2023 - długość, której można pomóc 

Interesują Cię fryzury dla cienkich i rzadkich włosów 2023? Utarło się, że cienkie włosy powinno się ściąć na krótko, najlepiej tuż za ucho lub jeszcze krócej z delikatną grzywką. Tymczasem współczesne rozwiązania oraz nowoczesne cięcie pozwala zagęścić włosy na długości bez radykalnej zmiany fryzury.  

Po latach noszenia krótkich włosów do długich loków wróciła Victoria Beckham. Projektantka mody i dawna Spice Girls stosuje dwie metody zagęszczania: 

  • naturalną w formie cieniowania i rozjaśniania końcówek
 
  • oraz coraz bardziej popularne "doczepy" na niewidzialną taśmę
 

Fryzury dla cienkich i rzadkich włosów 2023 można ograć też modnym kucykiem, który wystarczy zakręcić wokół naturalnej kitki. 

Zobacz wideo Idealny koczek w niecałą minutę? Zobacz, jak ekspresowo zrobić stylową fryzurę

Fryzury dla cienkich włosów 2023 - po intensywnej stylizacji 

Wymarzony blond często kończy się mocnym rozjaśnianiem i uszkodzeniem struktury włosa. Co prawda na rynku jest już spora ilość nowoczesnych produktów, które jednak i tak przesuszają kosmyki i sprawiają, że stają się one łamliwe. Częste metamorfozy na potrzeby kolejnych ról sprawiły, że i tak cienkie z natury włosy aktorki Margot Robbie stały się jeszcze bardziej delikatne. Remedium okazało się klasyczne cięcie z podziałem na dwie warstwy oraz delikatne cieniowanie z przodu. 

 

Nie bez znaczenia jest też stylizacja w formie lekkich fal oraz góra w naturalnym kolorze

 

Modne fryzury dla cienkich włosów, które zwyczajnie muszą odrosnąć to wszelkie upięcia i delikatne koki

 

A Wam, w którym wydaniu Margot Robbie podoba się najbardziej?

Krótkie fryzury dla cienkich włosów - czas na ostre cięcie? 

Koszt profesjonalnie wykonanych doczepów oraz codzienna stylizacja mogą skutecznie zniechęcić do posiadania długich włosów, dlatego tak wiele kobiet decyduje się na krótkie fryzury dla cienkich włosów. 

Fryzury dla cienkich włosów i okrągłej twarzy warto podpatrzeć u aktorki Michelle Williams. 

  • Klasyczny bob z długimi pasami 
 
 

To bardzo kobiece propozycje, które dodają wiele uroku. 

Zobacz też: Najlepsze fryzury do okrągłej i pulchnej twarzy. Te dwa cięcia optycznie wysmuklą rysy

Więcej o: