Aneta Zając zdecydowała się na ostre cięcie. Odważna zmiana? "Z pazurem!"

Aneta Zając znana jest ze swojej blond fryzury, której jest wierna od początku kariery w show-biznesie. Tym razem gwiazda postawiła na zmianę w wyglądzie włosów i zafundować sobie metamorfozę. Rezultaty zaskoczyły jej fanów na Instagramie.

Aneta Zając to polska aktorka, szerszej publiczności najlepiej znana z roli Marysi z serialu "Pierwsza miłość". Aktorka jest z nim związana od samego początku, czyli od 2004 roku. Oprócz występowania przed kamerą tańczy, a także gra na fortepianie. Gwiazda chętnie dzieli się chwilami ze swojego życia na profilu na Instagramie, gdzie na bieżąco obserwuje ją ponad 272 tysiące osób. Tym razem wywołała zachwyt wśród fanów za sprawą metamorfozy włosów, którą podzieliła się w social mediach.

Zobacz wideo Aneta Zając świętuje urodziny synów

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Nowa fryzura Anety Zając. Aktorka podzieliła się metamorfozą na Instagramie

Aneta Zając już na początku roku udowodniła, że nie boi się eksperymentować z fryzurą. Wtedy zdecydowała się na diametralne skrócenie długich pasm, by pozostawić długość do ramion. Wówczas wszyscy byli zachwyceni jej metamorfozą. Aneta Zając tym razem podzieliła się z obserwatorami na Instagramie ujęciem typu selfie. Przy okazji pozdrowień z planu, zaprezentowała nową, odświeżoną wersję fryzury. Gwiazda postawiła na ostre cięcie i zaprezentowała się we fryzurze typu lob z prostą grzywką. 

 

Nowe wydanie 41-letniej Anety Zając zachwyciło i szczególnie przypadło do gustu obserwatorom

Wygląda na to, że aktorka polubiła zmiany, a efektami chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Pod wpisem aktorki szybko zaroiło się od komplementów i słów zachwytu. Fani są co do jednej rzeczy zgodni - Aneta Zając należy do grona osób, której z klasyczną, prostą grzywką jest do twarzy. W sekcji komentarzy czytamy:

Jedna z piękniejszych Polek.
Z pazurem! Aż trudno oderwać wzrok.
Przecudownie wyglądasz, dosłownie anioł zszedł na ziemię.
Wyglądasz przepięknie po prostu szałowo.
Szczęka opada. Ale ostre cięcie!
Więcej o: