Najmodniejsza fryzura na lato 2023? Zrobisz ją w 10 sekund! "O Boże, kok idealny"

Modnie, stylowo i z klasą w zaledwie 10 sekund? To możliwe! Ostatnio w sieci pojawił się filmik z trikiem na fryzurę, która jest jedną z najmodniejszych w tym sezonie. - "Gdzie to było przez całe moje życie?", "Myślę, że ten filmik zmieni moje życie" - piszą zachwycone internautki.

Więcej o fryzurach i trendach znajdziesz na Gazeta.pl

W sezonie letnim to właśnie koki oraz różne upięcia robią największą furorę. Wysokie temperatury sprawiają bowiem, że na samą myśl o rozpuszczonych włosach, robi się gorąco. Ostatnie miesiące to także wzrost popularności stylu old money, w którym szykowne koki są jedną z najbardziej pożądanych fryzur. Nie musisz jednak spędzać wiele czasu przed lustrem, by uzyskać efektowną i pełną klasy fryzurę. Jest bowiem trik, dzięki któremu zrobisz ją w kilkanaście sekund.

Zobacz wideo Najszybszy na świecie makijaż Sandry Kubickiej. "Wizażyści płaczą, gdy to widzą"

Najmodniejsza fryzura na lato 2023. Sposób, dzięki któremu zrobisz ją w 10 sekund

Nichole Ciotti, która na Instagramie dzieli się m.in. stylizacyjnymi inspiracjami oraz pomysłami na fryzury, opublikowała ostatnio filmik, który zrobił niebywałą furorę wśród kobiet. Nichole pokazała w nim jeden ze swoich patentów na ekspresowego koka.

- 10 sekund do szyku. Zbierz włosy w niski kucyk i trzymaj je dominującą ręką. Naciągnij gumkę do włosów na kucyk na tyle, aby utworzyć mini pętlę. Umieść niedominującą dłoń wewnątrz gumki, przesuwając ją pod kucykiem i okręcając w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, zbierając kucyk na gumce. Przekręć raz. Umieść gumkę (obecnie owiniętą włosami) nad mini pętlą utworzoną w pierwszym kroku. Voila! Jest urocza i robi się w mniej niż 10 sekund - napisała. Na prośbę internautek, Nichole dodała także filmik w zwolnionym tempie. Znajdziesz go TUTAJ.

 

Kobiety zachwycone stylowym kokiem w 10 sekund. "Wow!"

Filmik w zaledwie jeden dzień zdobył ponad milion polubień i ponad tysiąc komentarzy. - To nie jest takie proste, na jakie wygląda - napisała jedna z osób. - Proste, wystarczy mieć luźniejszą gumkę - poradziła inna. Pod postem pojawiło się także wiele innych wpisów od zachwyconych patentem internautek:

Dziewczyno, co to za czary
Czekaj, czekaj! Co tu się właśnie stało?
O Boże, kok idealny
Wow!
Gdzie to było przez całe moje życie?
Haha obejrzałam to 20 razy, ale nadal nie mam pojęcia jak. Ale uwielbiam to!!!
Myślę, że ten filmik zmieni moje życie
To niesamowite
Jesteś dosłownie czarodziejką
Dzisiaj próbowałam i wyszło mi, wygląda słodko

- piszą.

Więcej o: