Jak zrobić fale bez lokówki w 3 minuty? Ten trik to majstersztyk! "Zawsze tak robię"

Co zrobić, żeby włosy się kręciły? Niektórym paniom matka natura zaoferowała tylko proste pasma. Na szczęście dzięki prostemu trikowi uzyskasz piękne fale i to zaledwie w kilka minut. Okazuje się, że włosy można podkręcić... prostownicą. Jak to zrobić?

Jak szybko zakręcić włosy? Wielu kobietom marzą się delikatne fale zamiast prostych włosów. Okazuje się, że efekt można uzyskać w szybki i łatwy sposób. Wystarczy, że sięgniesz po prostownicę, która okazuje się świetnym urządzeniem nie tylko do prostowania pasm. Sprawdź, co należy zrobić, by uzyskać stylową i kobiecą fryzurę zaledwie w kilka minut. To świetna metoda, jeśli spieszysz się rano i nie masz czasu na czasochłonne podkręcanie pasm.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Beata Tadla wstaje o 3 w nocy. Jak dba o cerę?

Jak podkręcić włosy? Wykorzystaj... prostownicę

Tiktokerka @sarasaadia jakiś czas temu opublikowała nagranie, na którym wypróbowała trik na podkręcenie włosów prostownicą. Najpierw należy podzielić włosy na dwie części i złączyć je ze sobą robiąc sprężynkę. Później wystarczy wziąć prostownicę i użyć jej delikatnie na włosach w każdym miejscu. Działanie warto powtarzać po kilka razy. Gdy Sara rozplątała włosy, okazało się, że nie są już proste i tworzą piękne, delikatne fale. Na twarzy kobiety widać zdziwienie, że metoda rzeczywiście działa. Mało kto wpadłby bowiem na pomysł podkręcania włosów prostownicą zamiast lokówką lub innym przeznaczonym do tego urządzeniem. Jeśli chcesz uzyskać lepszy efekt, możesz na początku podzielić włosy na cztery części i zrobić dwie sprężynki.

Pod nagraniem pojawiły się liczne komentarze internautów. "Polecam zrobić to na warkoczu"

Nagranie Sary cieszy się sporą popularnością i ma już ponad 410 tys. polubień. Pod filmikiem pojawiło się też wiele komentarzy zaskoczonych internautów. Niektórzy twierdzą, że wypróbują przedstawioną metodę podczas gdy inni wyznali, że znali ją już dużo wcześniej.

Zawsze tak robię.
Polecam zrobić to na warkoczu, wygląda pięknie.
To była moja technika w 2009 r.
Uważam, że to urocze. Świetna metoda, jeśli chcesz szybkiego efektu.
Zamierzam wypróbować.
Więcej o: