Julia Wieniawa zaskoczyła ostrym cięciem: "Bałam się". Będzie hit na jesień?

- Tak krótko jeszcze nie było - przyznała Julia Wieniawa pod opublikowanym przez siebie filmikiem, zaskakując fanów swoją metamorfozą. To cięcie stanie się hitem tegorocznej jesieni? Internautki nie mają wątpliwości: I teraz wszystkie "na Wieniawę".

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych młodych artystek w Polsce. Spełnia się zawodowo nie tylko jako aktorka czy piosenkarka, lecz także influencerka. Jej profil obserwuje obecnie ponad 2,1 mln osób, z którymi gwiazda dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że dla wielu obserwujących ją kobiet i dziewczyn, Julia Wieniawa jest inspiracją, a stylizacje, makijaże czy fryzury, w których się pokazuje, nierzadko stają się hitami.

Zobacz wideo Julia Wieniawa planuje poprawiać urodę? "Nie mam problemu, że dziewczyny coś sobie poprawiają"

Julia Wieniawa zmieniła fryzurę

Ostatnio Julia Wieniawa opublikowała na Instagramie filmik ze swoją metamorfozą. Okazuje się, że ze względu na rolę, aktorka zdecydowała się skrócić swoje naturalne włosy. - Jak Wam się podobam w nowej odsłonie? Tak krótko jeszcze nie było. Ścięcie włosów zostało zrobione na potrzeby nowego filmu, na którego plan wchodzę już niebawem. Na ten moment nie mogę za wiele zdradzić, ale jak zawsze, you know... #staytuned - napisała.

 

Ludzie w sieci zachwyceni metamorfozą Julii Wieniawy

- Uważam, ze to jest Twoja długość! Totalny sztos! - skomentowała jedna z osób. - Sama się nie spodziewałam! Zawsze tak bardzo bałam się ścięcia włosów, a to mega wygodne i cool - odpowiedziała Julia Wieniawa. Pod postem pojawiło się także wiele innych komentarzy od internautek oraz internautów.

Pięknie ci w takich włoskach
Tobie we wszystkim jest ładnie
Dla mnie zmiana na plus
Polska Hailey Bieber
Na początku przez miniaturkę miałam takie "ooo nie... co ona zrobiła", ale obejrzałam i stwierdzam, że super wyglądasz
Super wyglądasz! Kurczę, nie spodziewałam się takiej zmiany, ale jest ona na plus
I teraz wszystkie "na Wieniawę" 

- piszą.

Więcej o: