Zapomnij o łysych plackach na głowie. Wmasuj wcierkę z jednego składnika, a włosy w mig się zagęszczą

Jeśli twojej włosy wypadają i przerzedzają się, zacznij od zadbania o odpowiednią pielęgnację skóry głowy. Dzięki temu szybko uporasz się z problemem, a pomoże ci w tym domowa wcierka z jednego składnika. Jak zagęścić włosy? Stosuj ją regularnie, by zobaczyć różnicę.

Istnieje wiele różnych domowych sposobów, dzięki którym możemy zadbać o kondycję włosów. Jeśli chcemy, by mniej wypadały, a do tego nieco się zagęściły, sięgnijmy po jeden popularny składnik. Zwykle stosujemy go w kuchni podczas gotowania, lecz tym razem posłuży do stworzenia niezawodnej wcierki. 

Zobacz wideo Jacek Szawioła układał włosy Dudzie. "Chyba wszyscy daliśmy się nabrać"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak zagęścić włosy w domu? Sięgnij po jeden składnik, a szybko zobaczysz różnicę

Erin z profilu @erriinn__ na TikToku podzieliła się przepisem na domową wcierkę do skóry głowy. Dzięki niej włosy będą mniej wypadać, zaczną rosnąć dłuższe i się zagęszczą. Do przygotowania mieszanki potrzebujemy jedynie dwóch szklanek wody i kilka gałązek świeżego rozmarynu. Zioło zerwij z krzaka, umyj pod bieżącą wodą i włóż do garnka ze wrzątkiem. Gotuj przez 20 minut, a gdy napar wystygnie, odcedź go i przelej do butelki z atomizerem. Codziennie spryskuj skórę głowy wcierką oraz wykonuj krótki masaż, a włosy szybko się zagęszczą. Przed pierwszym użyciem zrób próbę uczuleniową.

Czy woda rozmarynowa naprawdę działa? Zbiera wiele pozytywnych komentarzy

Erin dodała do udostępnionego filmiku krótki opis, w którym pisze, że ma nadzieję, iż woda rozmarynowa zadziała. W sekcji komentarzy pojawiło się wiele opinii na ten temat. Według użytkowników TikToka Erin nie ma się czego obawiać, ponieważ taka naturalna wcierka dobrze się sprawdza, jeśli konsekwentnie ją stosujemy. Niektórzy przyznali, że różnicę w kondycji włosów zauważyli już po tygodniu codziennego stosowania.

Świetnie działa, używam wcierki do włosów i sprawia, że są lśniące oraz gładkie.
Naprawdę działa. Ja po tygodniu zobaczyłam różnicę!
Działa na 100%.
Będzie działać! Musisz tylko regularnie ją stosować.
Więcej o: