Conchita Wurst bez peruki. Jak wygląda w naturalnych włosach? "Dobry Boże"

Mocny makijaż, długie włosy i odważne kreacje. To właśnie z takim wizerunkiem najczęściej kojarzona jest Conchita Wurst, która w 2014 roku wygrała Eurowizję. Wiele osób nie wie jednak, że na przestrzeni ostatnich lat przeszła sporą metamorfozę. Jak zatem wygląda teraz?

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Thomas Neuwirth, znany przede wszystkim jako Conchita Wurst, to 34-letni austriacki wokalista oraz drag queen, który w 2014 roku wygrał Eurowizję i zyskał międzynarodową popularność. Choć Conchita Wurst od początku pojawienia się w show-biznesie budziła skrajne emocje, to na przestrzeni lat zyskała sporą rzeszę fanek i fanów. Obecnie Conchitę Wurst obserwuje na Instagramie 406 tys. osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Zobacz wideo Justyna Steczkowska zdradza sekret sylwetki. "Jeśli chcesz mieć formę, mając 50 lat..."

Conchita Wurst bez peruki. Tak wygląda w krótkich włosach

Kilka lat po wygranej Eurowizji Conchita Wurst kojarzona była przede wszystkim z wizerunkiem, który pokazała na konkursowej scenie, czyli z długimi włosami, brodą, mocnym makijażem oraz pełnymi blichtru stylizacjami. Jednak w 2019 roku Thomas Neuwirth postanowił odsunąć nieco na bok postać Conchity Wurst i zaczął tworzyć muzykę po prostu jako "WURST", eksperymentując z bardziej męską formą scenicznej ekspresji. Wówczas zmienił także nazwę na swoim instagramowym profilu. Obecnie znów tworzy i występuje jako Conchita Wurst, jednak bawi się dwoma wizerunkami, często pokazując się bez makijażu i w swoich naturalnych włosach.

 

Fani zachwyceni nowym wizerunkiem Conchity Wurst

Fanki oraz fani Conchity Wurst pozytywnie przyjmują wszelkie jej metamorfozy, zmiany wizerunku czy odważne stylizacje. Pod zdjęciami opublikowanymi w ostatnim czasie przez Conchitę nie brakuje pozytywnych komentarzy, komplementów i słów zachwytu. 

Fajna fryzura
Twój wygląd jest po prostu niesamowity!
O mój Boże! Naprawdę ładnie!
Wyglądasz olśniewająco! Makijaż jest boski!
Wow!
Dobry Boże, wyglądasz świetnie

- piszą.

Więcej o: