Fryzjer zdradził najmodniejszą fryzurę na jesień 2023. Działa jak "francuski lifting"

Powoli zbliżamy się do końca letnich dni, więc wiele z nas zastanawia się nad metamorfozą fryzury. Szukając inspiracji, warto wziąć pod uwagę również sugestie fryzjerów. Stylista wyróżnił jedno cięcie, które jesienią 2023 będzie królowało w salonach, co więcej zadziała niczym lifting.

W historii mody i trendów fryzjerskich grzywki stanowiły nieodłączny element wielu cięć. Z czasem ich wygląd, sposób strzyżenia również ewoluowały. Jak prezentują się przewidywania na nadchodzący sezon jesienny? Brytyjski stylista fryzur nie ma co do tego wątpliwości. Najlepiej przed podjęciem decyzji i zmianie fryzury umówić się na konsultację ze swoją stylistką, która doradzi najbardziej dopasowany krój dla kształtu twarzy.

Zobacz wideo Jak zapleść włosy bez gumki?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Hitowe kobiece fryzury na nadchodzący sezon jesienno-zimowy? Fryzjer nie ma wątpliwości

Potrzebujesz pomocy w wyborze następnej fryzury i koloru włosów? Nie szukaj dalej. Znany i ceniony fryzjer Tom Smith przewidział najważniejsze trendy fryzjerskie w nadchodzącym sezonie. Brytyjski stylista fryzur zdradził, że największym zaskoczeniem dla niego jest prosta grzywka. Dzięki niej możemy skorygować kształt twarzy i wprowadzić coś nowego do naszej fryzury, bez względu na długość, jaką posiadamy. Co więcej, cięcie w tym stylu doda klasy, elegancji i optycznie odwróci uwagę od zmarszczek i drobnych linii.

 

Fryzura z grzywką. Najmodniejsze cięcie full fringe działa jak lifting

Grzywka ożywia każdą fryzurę i pomaga ujędrnić twarz. Dodatkowo, nadaje młodzieńczy wygląd. Grzywka full fringe to skromna grzywka, nazwana "francuskim liftingiem", która automatycznie zwraca uwagę na oczy. To również świetna propozycja dla osób, które szybko się nudzą. W przypadku prostej grzywki istnieje wiele różnych możliwości jej stylizacji. Niezależnie od tego, czy zaczesujesz włosy na bok, zdecydujesz się na przedziałek, czy zdecydujesz się spiąć je z tyłu, możesz zmieniać swój wygląd codziennie. 

Więcej o: