"Kora wersja blond"? Nie, to Magdalena Cielecka! Zaskoczyła fanów zadziorną fryzurą

Magdalena Cielecka wybrała się na Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Podzieliła się z fanami zdjęciem z Bulwaru Nadmorskiego, na którym pozuje uśmiechnięta w krótkich włosach. Fani zgodnie przyznali, że w tej wersji aktorka przypomina Korę.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Magdalena Cielecka zyskała ogólnopolską popularność dzięki roli w filmie "Samotność w sieci". Wystąpiła też w takich produkcjach jak "Magda M.", "Hotel 52" czy "Chyłka". 20 września na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni będzie miał premierę kolejny film z jej udziałem: "Lęk". Z tej okazji gwiazda wybrała się nad morze.

Zobacz wideo

Nowa fryzura Magdy Cieleckiej. Z powrotem zapuszcza włosy?

Magdalena Cielecka przez długi czas była długowłosą blondynką. Jakiś czas temu zdecydowała się zmienić wizerunek i postawiła na ostre cięcie. Jak się okazało, na potrzeby roli. Aktorka nie boi się metamorfoz do ról filmowych, dlatego co jakiś czas możemy ją oglądać w różnych wydaniach. Obecnie włosy odrastają i układają się w swobodnie opadającą na czoło grzywkę. Na spacer po Bulwarze Nadmorskim Magda wybrała czarną kurtkę, okulary przeciwsłoneczne i kolczyki w kształcie kółek.

 

Nowa rola Magdaleny Cieleckiej. Premiera filmu "Lęk"

Pod zdjęciem gwiazdy pojawiło się mnóstwo komplementów. Fani chwalą nie tylko fryzurę Cieleckiej, lecz także jej uśmiech. Internauci piszą też, że nie mogą doczekać się premiery filmu i zobaczenia Magdaleny w nowej roli. Aktorka gra kobietę chorą na raka, a przedstawiona historia ukazuje siostrzaną więź. - Dla mnie "Lęk" pozostaje filmem o decydowaniu o sobie i swoim ciele. Na każdym poziomie. A tego najmocniej szukam w kinie: pełnej emocji uniwersalnej opowieści o człowieku, która sprawi, że może poddamy pod refleksję otaczającą nas rzeczywistość - cytuje Magdę zwierciadlo.pl.

Kora wersja blond!
Włoski odrastają.
Ślicznie Magda.
Naturalnie piękna.
Pani Magdo, co tu komentować, ślicznie pani wygląda.
Zawsze pozytywny uśmiech.
Więcej o: