Ten kolor włosów zdominuje zimę 2023. Ginger bronde optycznie zagęszcza włosy

Planujesz zimową metamorfozę koloryzacyjną włosów? Teraz prym wiedzie powrót do naturalnych odcieni. To idealna opcja dla zabieganych i ceniących sobie ponadczasowe piękno. Zobacz, jak prezentuje się ginger bronde.

Nie ma nic lepszego niż przemiany związane z włosami pomiędzy porami roku, szczególnie gdy mają one zupełnie nowy odcień. Chociaż w sezonie zimowym możesz spędzać mniej czasu poza domem, nie jest to powód, aby nie ulepszać koloru włosów. Jedną z najgorętszych propozycji na nadchodzącą zimę 2023 jest ginger bronde. Jeśli szukasz inspiracji, zawsze powinieneś porozmawiać ze swoim kolorystą o tym, jaki odcień najlepiej pasuje do twojej skóry i pożądanego poziomu pielęgnacji.

Zobacz wideo Monika Richardson o metamorfozie. Jakie włosy sobie jeszcze zafunduje?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Modne fryzury 2023. Idealny kolor włosów na zimę, który odżywi i doda elegancji

Zmiana pory roku to również idealny czas na lekką zmianę wizerunku. Jeśli nie chcesz decydować się na radykalne cięcia, najlepszym rozwiązaniem będzie modna koloryzacja. Wraz z popularnością odcienia włosów bronde, z czasem zaczęły pojawiać się jego modyfikację. Jedną z najbardziej pożądanych obecnie opcji jest ginger bronde, który stanowi fuzję naturalności i płomienności. To połączenie blondu i brązu, z delikatnymi refleksami rudawych tonów tworzą na włosach oryginalny i stonowany efekt. 

 

Najmodniejszy kolor włosów zima 2023. Komu pasuje ginger bronde?

Panujące obecnie trend na strawberry girl, który lansuje m.in. Hailey Bieber, przyczynił się do tego, że również i ona zdecydowała się dodać kilka rudawych refleksów do swojej fryzury. Ginger bronde wykonasz na naturalnej bazie, więc pasma nie będą tak narażone na uszkodzenia. Dodatkowo nie trzeba umawiać się często do fryzjera, aby odnowić kolor. Ten kolor włosów pasuje zarówno dla posiadaczek krótkich, jak i długich włosów. Pozwala na wprowadzenie zmian do swojego wyglądu w delikatny i nienarzucający się sposób, dzięki czemu przypasuje bardzo wielu typom urody. Warto jednak odpowiednio dobrać odcienie farb do odcienia skóry.

Więcej o: