Przez lata dla wielu była kiczem. Teraz ta fryzura wraca jako hit! Spójrzcie na Dodę

Wiele kobiet było przekonanych, że ten trend raz na zawsze odszedł w zapomnienie. Nic bardziej mylnego! Choć fryzury z tym dodatkiem wzbudzają poro kontrowersji, w 2023 roku wracają! Ostatnio w tak wystylizowanych włosach pokazała się Doda. Co myślicie - hit czy kit?

Więcej o trendach i gwiazdach znajdziesz na Gazeta.pl

Doda od lat jest jedną z najpopularniejszych kobiet w Polsce. Aktualnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,6 mln osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego oraz prywatnego. Choć niektórymi swoimi stylizacjami Doda wzbudza skrajne emocje, niejednokrotnie udowodniła już, że doskonale orientuje się w najgorętszych trendach.

Zobacz wideo Dlaczego Polacy masowo jeżdżą do Turcji przeszczepiać włosy? "To wynika z ich niewiedzy"

Doda w modnej fryzurze. Ten dodatek to hit na jesień i zimę 2023

Ostatnio Doda pokazała się we fryzurze z elastyczną opaską w roli głównej, która jeszcze do niedawna kojarzona była przede wszystkim z kiczem lat 90. i 2000. Nie da się ukryć, że w tamtych czasach było kilka takich "modowych hitów", o których myśleliśmy, że już nie wrócą. A jednak! Te opaski są właśnie jednym z nich. - "Incognito? To niemożliwe w przypadku Dody. W końcu ekstrawagancja wpisana jest w jej modowe DNA" - napisała. 

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych internautek oraz internautów, którzy zwrócili uwagę nie tylko na jej fryzurę czy stylizację, lecz także niesamowicie zgrabną figurę:

Wow, ale kiecka. Elegancja i seksapil w jednym
Fajne włosy
Z wiekiem coraz piękniejsza! A nie myślałam, że to możliwe
To pakt z diabłem - na bank!
Ikona stylu
Wyglądasz zjawiskowo! Z roku na rok coraz piękniejsza
Klasa

- piszą.

Jak modnie nosić elastyczne opaski? 

Doda swoją stylizacją pokazała, że tego typu opaska to nie tylko praktyczny dodatek na co dzień, gdy chcesz odgarnąć włosy z twarzy, lecz także urozmaicenie eleganckich look'ów. Jak ją nosić? Inspirując się Dodą i latami 60., z natapirowanymi delikatnie kosmykami na czubku, nie pozostawiając żadnych luźnych kosmyków z przodu. Można również założyć opaskę wyżej, wydzielając grzywkę lub subtelne pasma przy twarzy. Taka materiałowa opaska dobrze wygląda również z upiętymi włosami. Kucyk, warkocz, kok? Wybór należy do ciebie.

Więcej o: