Już nie niebieski. Katarzyna Figura zaszalała z fryzurą jeszcze bardziej! "Ale papuga na głowie"

Katarzyna Figura pokazała się w nowej fryzurze. Aktorka tym razem postanowiła na drastyczną zmianę koloru włosów, a na jej głowie nie ma już śladu po niebieskich pasmach. Fani nie kryją swojego zdziwienia w komentarzach.

Katarzyna Figura jest popularną i utalentowaną aktorką filmową oraz teatralną. Dla wielu ludzi jest ikoną kina, nazywana również polską "Marilyn Monroe". W 2023 roku świętowała swoje 61. urodziny. Gwiazda, wciąż zachwyca swoją niepowtarzalną urodą oraz wyczuciem stylu. Fani aktorki mogą śledzić jej losy za pośrednictwem prowadzonych przez nią mediów społecznościowych. Zobaczymy na nich nie tylko kulisy życia zawodowego, ale również kadry z prywatnych chwil. Gwiazda tym razem postanowiła zafundować sobie metamorfozę.

Zobacz wideo Sylwia Nowak o powrocie do formy po ciąży. Zmaga się z dolegliwością, o której wciąż mało się mówi

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Nowa fryzura Katarzyny Figury. Po niebieskich włosach nie ma śladu!

Gdy Katarzyna Figura wrzuciła w maju na Instagram zdjęcia, na których zaprezentowała swoją metamorfozę, wiele jej obserwatorów nie kryło zdziwienia. Uprzedzając jakiekolwiek pytania, gwiazda w opisie zdjęć wytłumaczyła, co zainspirowało ją wtedy do zmiany wizerunku. Okazało się, że znaczącą rolę w decyzji o ścięciu i zafarbowaniu włosów odrywali mężczyźni, albo raczej ich toksyczne usposobienie. Znana i kojarzona z blond aktorka znacznie skróciła wtedy ich długość, a także przefarbowała na błękit. Jak się okazuje to nie koniec zmian. Tym razem Figura postanowiła ponownie nieco zmienić i zafundowała sobie wielokolorową koloryzację włosów. Jej pasma wciąż są krótko przystrzyżone. Wpis z metamorfozą opatrzyła opisem.

Somewhere over the rainbow…
 

Odważna metamorfoza Figury wywołała wiele emocji wśród jej fanów. Pojawiły się komentarze

Jak widać, aktorka pożegnała się z blond loczkami na dłuższy czas. Teraz przyszedł czas na eksperymentowanie z kolorem pasm. Od wyrazistego błękitu, do tęczowej koloryzacji. krótko przystrzyżona czupryna Katarzyny Figury, którą dość niespodziewanie pochwaliła się w sieci, wywołała niemało emocji wśród jej obserwatorów na Instagramie. Fani w komentarzach wydają się być podzieleni.

No nie tylko nie to masakra
Tragedia.
Lubię panią, ale te włosy są koszmarne.
Ale papuga na głowie, wow!
Jesteś szalona! Do odważnych świat należy.
Niczym obraz...
Więcej o: