W takiej fryzurze będziesz wyglądać jak z okładki magazynu. Fryzjer gwiazd pokazał trik

Od kilku miesięcy króluje wśród modnych wryzur. Takie włosy kojarzą się z luksusem i elegancją. Nie musisz jednak spędzać wielu godzin przed lustrem, by uzyskać taki efekt! Fryzjer takich gwiazd, jak Jennifer Lopez zdradził sposób, dzięki któremu wyczarujesz taką fryzurę w kilka chwil i zaskoczysz koleżanki.

Więcej o fryzurach przeczytasz na Gazeta.pl

Quiet luxury, który w dosłownym tłumaczeniu oznacza cichy luksus to termin, o którym głośno jest od kilku miesięcy. Trend ten robi furorę wśród wielu kobiet i zagościł nie tylko w naszych szafach, lecz także wystroju wnętrz, stylizacji paznokci oraz na włosach. Fryzurą, która przez wiele osób kojarzona jest z terminem "quiet luxury" jest warstwowe cięcie w stylu lat 90. stylizowane na okrągłą szczotkę w celu nadania objętości. Nie da się jednak ukryć, że modelowanie włosów na szczotkę jest problematyczne dla wielu kobiet. Z pomocą przychodzi jednak pewien trik. Sprawi, że będziesz wyglądać, jakbyś dopiero wyszła od fryzjera!

Zobacz wideo Kiedyś mężczyźni się tego wstydzili, dziś otwarcie mówią o tym zabiegu. Ekspertka: Przestał być tematem tabu

Takie włosy to hit na 2023. Fryzjer Jennifer Lopez i Kim Kardashian zdradził, jak łatwo i szybko uzyskać ten efekt

Aby cieszyć się modną fryzurą z efektem "wow", wcale nie musisz poświęcań na to wielu godzin. Fryzjer gwiazd Chris Appleton, który na co dzień zajmuje się włosami takich gwiazd, jak Jennifer Lopez, Dua Lipa, Drew Barrymore czy Kim Kardashian, pokazał na swoim TikToku trik na "blowout hair" w stylu lat 90. - Ten viralowy sposób na włosy naprawdę działa. Spróbuj spryskać boki lakierem do włosów, aby uzyskać większą objętość - zaznaczył w opisie posta.

Do wykonania tego triku potrzebna będzie pianka do stylizacji, szczotka, dwie gumki do włosów, kilka grubych wałków, suszarko-lokówka i lakier do włosów. I co dalej? Na rozczesane włosy nałóż piankę. Część kosmyków zwiąż nad czołem w mniejszy kucyk, a z reszty wykonaj kucyk na czubku głowy. Wydzieloną część włosów nad czołem wysusz suszarko-lokówką w kierunku od twarzy i nawiń na wałek. Włosy w drugim kucyku podziel na kilka pasm i każde wysusz, nawijając na osobne wałki. Pozostaw włosy do ostygnięcia, a następnie rozpuść, przeczesz palcami i na koniec spryskaj lakierem. Choć najlepszy efekt widoczny będzie na odpowiednio obciętych włosach, każda posiadaczka półdługich lub długich kosmyków może śmiało korzystać z tego triku.

Prosty trik na modną fryzurę. Efekt? "Obłędne"

Pod opublikowanym przez stylistę fryzur filmikiem pojawiło się wiele komentarzy od internautek. Niektóre z nich przyznały, że już korzystały z tego patentu, a inne zachwycone tym sposobem przyznały, że koniecznie muszą tego spróbować.

Robię tak od ponad 20 lat
Dodaję to do listy 'trzeba wypróbować jak najszybciej'
Ta objętość
Obłędne
Na moich włosach to działa
Zdecydowanie przetestuję to
Uwielbiam ten trik

- czytamy.

Więcej o: