Anna Mucha zapytana wprost o swoje siwe włosy. Odpowiedziała. I to bardzo dosadnie

Anna Mucha przy okazji podróżowania po Meksyku postanowiła odpowiedzieć na pytania swoich fanek i fanów. Aktorka nie spodziewała się jednak, że w takich okolicznościach, ktoś postanowi zapytać ją o jej siwe włosy. - Ludzie kurna! - zaczęła swoją odpowiedź z niedowierzaniem.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Anna Mucha bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju. Zdaniem wielu osób także jedną z najatrakcyjniejszych kobiet polskiego show-biznesu. Ku uciesze wielu fanek i fanów, Anna Mucha aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 965 tys. osób, z którymi aktorka regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. 

Zobacz wideo Polacy masowo przeszczepiają włosy w Turcji. Dlaczego? „Wynika to z ich niewiedzy"

Anna Mucha szczerze o swoich siwych włosach

Ostatnio Anna Mucha wybrała się w podróż po Meksyku, co relacjonuje na swoim instagramowym profilu. Mając przed sobą sześciogodzinną trasę, aktorka postanowiła poodpowiadać na pytania internautek oraz internautów. Jednak jedno z pierwszych pytań, które dostała, wcale nie dotyczyło Meksyku, a jej włosów. - Co z tymi włosami? Co z tymi siwymi? - zapytała jedna z osób.

- Ludzie kurna! Jestem na drugim końcu świata, jestem w Meksyku, jest dookoła pięknie, jestem tutaj w specjalnym i szczególnym momencie, a w mi... znaczy to jest moja wina, bo powiedziałam pytajcie o co chcecie, więc zadajecie mi pytania o naszyjnik i o moje siwe włosy. Tak, mam siwe włosy. Jest to oznaka mojej dojrzałości, mojej samoświadomości, mojego spełnienia, mojego poczucia akceptacji upływu czasu, własnego ciała i zmian. Jestem kobietą doświadczoną, dojrzałą, soczystą - powiedziała Anna Mucha na nagraniu.

Anna MuchaAnna Mucha https://www.instagram.com/taannamucha/ (InstaStories)

Gwiazdy z duma noszą siwe włosy

Siwe włosy jeszcze jakiś czas temu były dla wielu kobiet powodem do wstydu, a ich posiadaczki robiły wszystko, by je zamaskować. Dziś srebrne kosmyki z dumą noszą najpopularniejsze kobiety show-biznesu i pokazują, że piękno nie ma wieku. Gdy w 2021 roku Sarah Jessica Parker została sfotografowana w swoich naturalnie siwych włosach, fani nie szczędzili komplementów. - Miło jest zobaczyć amerykańską celebrytkę, całkowicie naturalną... bez wypełniaczy, botoksu itp. Starzeje się z wdziękiem... uwielbiam jej wygląd - pisali.

Jak widać, ten tren przyjął się także wśród polskich gwiazd. Oprócz Anny Muchy swoje srebrne kosmyki z dumą nosi m.in. Joanna Liszowska. - Pani Joanno, robi pani kawał dobrej roboty dla #SilverSisters w Polsce. Andie Macdowell ma sporą konkurencję w kategorii srebrnych loków - czytamy pod jednym z jej zdjęć na Instagramie.

Więcej o: