Doda zaskoczyła nową fryzurą. Takie cięcie to odmładzający hit na jesień! "Petarda"

Doda po raz kolejny zaskoczyła, a przy tym zachwyciła swoje fanki oraz fanów. Tym razem za sprawą fryzury, w której pokazała się na Instagramie. To jedno z tych cięć, które nie tylko podkreśla urodę, lecz także wizualnie odejmuje lat.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Choć Doda w polskim show-biznesie obecna jest od 20 lat, jej popularność nie słabnie. Wręcz przeciwnie! Grono jej fanek i fanów stale się powiększa, co widać m.in. po rosnącej liczbie obserwatorek i obserwatorów na Instagramie. Aktualnie instagramowy profil gwiazdy obserwuje ponad 1,7 mln osób, z którymi dzieli się różnymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że dla wielu kobiet, Doda jest inspiracją, więc te regularnie podpatrują jej stylizacje czy fryzury.

Zobacz wideo Kiedyś mężczyźni się tego wstydzili, dziś otwarcie mówią o tym zabiegu. "Przestał być tematem tabu"

Doda w modnej fryzurze. Skróciła swoje włosy?

Ostatnio Doda prowadziła transmisję live na instagramowym profilu swojej marki i zaskoczyła fryzurą. Gwiazda pokazała się we włosach o długości klasycznego "boba", upiętymi w dwa kucyki. Czyżby postanowiła aż tak skrócić swoje kosmyki? Prawdopodobnie po raz kolejny jest to peruka, gdyż już nie raz Doda pokazywała się w krótkich włosach, jednak po czasie okazywało się, że wcale nie skróciła aż tak swoich naturalnych, a jedynie skorzystała z idealnie dobranej peruki. Tak czy inaczej, trzeba przyznać, że w takiej fryzurze Doda wygląda świetnie.

DodaDoda https://www.instagram.com/dodadeau/

Petarda, wyglądasz rewelacyjnie, cute
Bardzo ładnie wyglądasz w nowej fryzurze
Wow, jakie włoski

- piszą fanki oraz fani w komentarzach pod nagraniem.

Bob, czyli jedna z najbardziej stylowych fryzur na jesień

Bob uważany jest za jedno z ponadczasowych i bardziej twarzowych cięć. Pasuje niemal każdej kobiecie niezależnie od kształtu twarzy. Na tę fryzurę kobiety bardzo często decydują się jesienią, gdyż jest praktyczna, wygodna i świetnie sprawdza się w sezonie czapek, szalików oraz swetrów. Niewątpliwą zaletą tego cięcia jest to, że fryzjer może indywidualnie dopasować długość fryzury do struktury włosów oraz kształtu twarzy danej kobiety. Na jaką długość boba postawić w zależności od kształtu twarzy?

  • Twarz okrągła: bob sięgający kilka centymetrów za brodę.
  • Twarz pociągła: długość do brody.
  • Twarz kwadratowa: sięgający za brodę. Dobrze, gdy włosy są lekko wycieniowane z przodu. Taki zabieg nieco wysmukli twarz.
Więcej o: