Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcia swoich włosów i ostrzega. "Matko Bosko!"

Aleksandra Żebrowska po raz kolejny pokazała swój ogromny dystans do siebie. Na Instagramie pokazała dwa kadry, którymi rozbawiła ludzi do łez. - "Niech pierwszy rzuci kamieniem, kto nigdy sobie tego nie zrobił", "Niby człowiek wie, a zawsze robi to samo..." - komentują.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Aleksandra Żebrowska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 396 tys. osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Żona Michała Żebrowskiego z dużą dozą dystansu na swoim profilu porusza wiele tematów z życia wziętych. Ludzie w sieci nie ukrywają, że cenią sobie jej nieczęsto spotykaną w mediach społecznościowych naturalność, luz oraz ogromne poczucie humoru. 

Zobacz wideo

Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcia swoich włosów. Przypomina, by nie robić tego jesienią

Jesień to czas, kiedy wiele kobiet decyduje się na zmianę fryzury. Wśród pomysłów pojawia się m.in. zrobienie sobie grzywki. Ola Żebrowska postanowiła przypomnieć kobietom, że może to być krok, którego szybko pożałują. Opublikowała na swoim instagramowym profilu post, w którym załączyła zdjęcie sprzed lat oraz aktualne. W opisie napisała: (byle nie grzywka), a na instagramowej relacji dodała: "To znowu ta pora roku... Więc przypominam... Don't do it".

Aleksandra ŻebrowskaAleksandra Żebrowska https://www.instagram.com/olazebrowska

Zdjęcia Oli Żebrowskiej zrobiły furorę. Internautki: Niby człowiek wie, a zawsze robi to samo...

Pod postem, który opublikowała Aleksandra Żebrowska pojawiło się mnóstwo komentarzy od rozbawionych internautek. Kobiety nie tylko po raz kolejny doceniły dystans żony Michała Żebrowskiego, lecz także podzieliły się swoimi grzywkowymi historiami. Ten element fryzury, choć na zdjęciach i po odpowiednim ułożeniu przez fryzjera wygląda świetnie, na co dzień potrafi przysporzyć nerwów, co zapewne potwierdzi każda kobieta, która choć raz w życiu zdecydowała się na grzywkę.

Też to zrobiłam... miała być grzywka taka na Penelope Cruz, a wyszedł Marek Mostowiak. Także tego...
Niby człowiek wie, a zawsze robi to samo...
A ja, odkąd machnęłam grzywkę, przestałam się przejmować zmarszczkami na czole - co z oczu to z serca
I tak zawsze to robię i nie uczę się na swoich błędach :-)
Łączę się w bólu - wczoraj ścięłam włosy i już żałuję hahah, co dwa lata to samo
Matko Bosko! Co to się stanęło?
Oliks jesteś niemożliwa! Uwielbiam twoje poczucie humoru!
Padłam. Uwielbiam
Nie ma tego złego... Tera to taka Karyna, nikt Ci nie podskoczy
Niech pierwszy rzuci kamieniem, kto nigdy sobie tego nie zrobił

- czytamy.

Więcej o: