Ewa Chodakowska zaskoczyła fanów swoją nową fryzurą. "Ładnemu we wszystkim ładnie"

Ewa Chodakowska zdecydowała się niedawno na pewną zmianę w swoim wyglądzie. Efektami metamorfozy pochwaliła się na Instagramie. Jej fani są zachwyceni. - Efekt trójwymiaru dzięki grzywce dodaje nam czegoś bardzo intrygującego - możemy przeczytać w sekcji komentarzy pod postem.

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce. Na swoim profilu na Instagramie regularnie organizuje wyzwania treningowe, dzieli się zdrowymi przepisami, a także udziela porad dotyczących różnych problemów, z którymi zmagają się jej obserwatorzy. Chodakowska oprócz płyt z treningami, wydała także kilka książek: "Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską", "Rok z Ewą Chodakowską: twój dziennik fitness", "Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej: moje wybory, moja dieta, moje ćwiczenia: 150 przepisów".

Zobacz wideo Ewie Chodakowskiej hejt spowszedniał:

Ewa Chodakowska przeszła metamorfozę. Fani są zachywceni

Niedawno trenerka zdecydowała się na ścięcie grzywki. Jak podkreśliła w swoim wpisie na Instagramie, zastanawiała się nad tym już od trzech latach. - Trzy lata za mną chodziła… W końcu się zdecydowałam - napisała Chodakowska. - Co myślisz? Jesteś na TAK czy na NIE? - zapytała swoich fanów. Zobaczcie, jak teraz wygląda:

 

Obserwatorom Chodakowskiej bardzo spodobała się jej nowa fryzura. "Zdecydowanie na tak", "Przepięknie", "Bardzo na TAK", "Pięknie! Efekt trójwymiaru dzięki grzywce dodaje nam czegoś bardzo intrygującego", "Dziewczyno! Milion dolarów", "Bardzo tak! Chociaż ładnemu we wszystkim ładnie! - możemy przeczytać w sekcji komentarzy pod postem trenerki. 

Komu pasuje grzywka?

Grzywka to jeden z najbardziej kontrowersyjnych elementów stylizacji. Jedni ją kochają, inni nie znoszą. To, czy akurat do nas pasuje ten dodatek, zależy nie tylko od kształtu twarzy, ale także w dużej mierze od typu urody. Dlatego też fryzura lob z grzywką nie zawsze będzie dobrym rozwiązaniem. Zastanawiasz się również, czy zrobić sobie grzywkę, ale nie wiesz, czy będzie ci pasowała? Decyzję o tym powinnaś uzależnić od kształtu twarzy. Jak dopasować grzywkę? W przypadku twarzy owalnej najlepiej będzie wyglądać z grzywką rozdzieloną na dwie części. Natomiast jeśli twarz jest kwadratowa, zalecamy grzywkę zaczesaną na bok. Do twarzy trójkątnej najbardziej pasuje prosta, klasyczna grzywka. Z kolei twarz okrągła dobrze będzie się prezentować z rozrzuconą grzywką o różnej długości włosów (najdłuższe pasma powinny sięgać żuchwy, a najkrótsze zaczynać na linii rzęs).

Więcej o: