Świąteczny film reklamowy Armani z Megan Fox

Megan Fox już po raz kolejny promuje produkty kosmetyczne marki Armani Beauty. Świąteczna kampania już ruszyła. Czy film prezentuje się lepiej niż przesadnie wyretuszowane zdjęcia?

Część z was na pewno pamięta aktorkę z poprzednich reklam kosmetyków do makijażu oraz produktów pielęgnacyjnych marki Armani Beauty . W jednym wydaniu uwodziła czerwienią ust i czarującym spojrzeniem , w drugiej odsłonie pokazała się z zupełnie innej, bardziej naturalnej strony. Trzeba przyznać, że jej charakterystyczne rysy twarzy świetnie pasują do tego typu kampanii. Poza tym aktorka jest jedną z ulubionych muz projektanta.

Już parę tygodni temu, w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia reklamowe ze świątecznej kampanii kosmetyków do makijażu. Wraz z nimi mogliśmy przeczytać także krytyczne komentarze dotyczące przesadzonego retuszu gwiazdy. Oczywiście był on zrozumiały, natomiast jeśli modelka wygląda jakby została namalowana - wiarygodność przekazu reklamowego pozostaje wiele do życzenia.

Na serwisie Cocoperez.com - pojawił się jednak film reklamowy, który w odbiorze jest znacznie bardziej przekonujący.

Przede wszystkim nawiązuje doczaru lat 30. Widzimy proste linie, wyrafinowane kolory i luksusowe szczegóły (co ma w przypadku produktów Armaniego ogromne znaczenie). W tle przepiękna, tematyczna muzyka, która idealnie odzwierciedla również spokojny klimat Świąt.

Nowa kolekcja nazywa się Madre Perla , a oglądając produkty już możemy zaliczyć je do wyższej półki tak zwanego Must Have. Złoto, srebro, ciepłe brązy, matowe lakiery i perłowe wykończenia... zresztą zobaczcie sami!

Zdjęcia znajdują się w naszej galerii!

embed

Zobaczcie również:

Nowa, karnawałowa kolekcja Deborah

Więcej o: