Czar kosmetycznych nowości Chanel

Marilyn Monroe śpiewała, że diamenty to najlepsi przyjaciele kobiety. Lubimy małe i nieco większe luksusy, a kiedy diamenty są poza naszym zasięgiem, może warto zastanowić się nad nieco innym, kobiecym zamiennikiem?

Marka Chanel chyba już zawsze będzie nazwą, która budzi kobiece pragnienia. Niezależnie od tego, czy mówimy o subtelnych kreacjach, torebkach, czy nieco mniejszych produktach, jakimi są kosmetyki. Mimo że często odstrasza nas sama cena, trzeba przyznać, że jeden luksusowy produkt najczęściej ucieszy kobietę znacznie bardziej, niż warty taką samą cenę cały zestaw.

Być może spotka się to z męskim niezrozumieniem (bo w istocie nie łatwo ten fenomen wytłumaczyć), to jednak faktem jest, że kochamy otaczać się ładnymi i luksusowymi produktami. Tym bardziej, że nikt już chyba nie wątpliwości, że idzie za tym także jakość i wydajność.

Marka Chanel wciąż jednak podąża własnymi ścieżkami dążąc do perfekcji.

Perfekcja według CHANEL jest opisana trzema kluczowymi słowami:

- Uniwersalna,

- Dyskretna,

- Niezawodna.

W drodze do jej osiągnięcia powstał podkład - Perfection Lumiere . Jego zadaniem jest spełnienie tych trzech zasad i ma zaspokajać potrzeby każdej kobiety, niezależnie od tego jaki rodzaj cery posiada. Czy jest to w ogóle możliwe? Peter Philips twierdzi, że tak! Formuła podkładu umożliwia nakładanie kosmetyku bez efektu maski, widocznej warstwy lub uczucia dyskomfortu. Jednocześnie kryje wszystkie zaróżowienia i niedoskonałości cery.

W gamie znajdziemy 23 odcieni (w Polsce 8) w czterech harmoniach dla uzyskania rezultatu ton w ton.

Lumiere Perfection ChanelLumiere Perfection Chanel Fot. Materiały prasowe

Cena: 199 PLN

Pomadki:

Rouge Allure - to pomadki, które obrosły niemal w legendę. Większość wizażystów dobrze wie, co kryje się pod tą nazwą. Mimo, że pomadka jest obecna na rynku od dobrych kilku lat, dziś odkrywamy ją w nieco innym wydaniu.

Ultra-rozświetlająca, komfortowa konsystencja pomadki zapewnia matowe wykończenie i wprowadza kolor na inny poziom. Pomadka ROUGE ALLURE VELVET proponuje odmienny sposób makijażu ust i otwiera nowy rozdział kobiecości w świecie CHANEL.

Trzeba przyznać, że intensywny kolor pomadki z matowym wykończeniem to klasyka elegancji kobiecego makijażu. Oczy mogą pozostać nieumalowane. To usta grają wówczas pierwsze skrzypce.

Przy Rouge Allure Velvet udało nam się osiągnąć zamierzony rezultat. Lubię usta w intensywnym kolorze o matowym wykończeniu w wyrafinowanym i teatralnym charakterze. Taki efekt przyciąga wzrok. Efekt aksamitu. Chciałem, żeby usta poczuły się komfortowo, miały intensywny kolor, matowe wykończenie, ale jednocześnie były rozświetlone. Najlepiej rozpocząć aplikację od konturówki, a następnie nałożyć pomadkę. Na końcu do ust można przyłożyć chusteczkę higieniczną dla przedłużenia trwałości kosmetyku na ustach."

Peter Philips, Dyrektor Kreacji Makijażu marki CHANEL

Gamę reprezentują rozświetlające odcienie w różnym stylu. La Fascinante, la Ravissante, L'Exuberante: magnetyczna czerwień, delikatny odcień koralu czy wyzywający róż.

Nie zapominajmy, że Rouge Allure to też charakterystyczny sposób otwierania pomadki (przycisk i kliknięcie), który również nie pozostaje bez znaczenia

Pomadka ewoluuje od 5 lat, by dziś również móc zaskakiwać swoje fanki.

Pomadka Rouge Allure Velvet: 138 PLN

W naszej galerii znajdziecie jeszcze:

Produkt matujący lakier Top Coat Velvet: 99 PLN Lakier do paznokci Le Vernis: 97 PLN

Więcej o: