Nowość od Bourjois - rzęsy w rozdzielczości HD

Szukacie pogrubiającej maskary, który podkręci i precyzyjnie rozdzieli wasze rzęsy? Na rynku pojawiła się właśnie nowość od marki Bourjois, która ma spełniać wszystkie te funkcje.

Nowa maskara marki Bourjois powstała z myślą o dodaniu rzęsom objętości i bardzo precyzyjnym ich rozdzieleniu.

Producent zapewnia, że rzęsy są pogrubione nawet 8-krotnie. Mimo, że my nie bylibyśmy, aż takimi optymistami - ten typ szczoteczki faktycznie dobrze sprawdza się jeśli chodzi o rozdzielanie. A jak dobrze wiemy - nie ma nic gorszego niż posklejane rzęsy, z widocznymi grudkami.

Szczoteczka składa się z 500 silikonowych włosków, zapewnia pogrubienie i perfekcyjne rozdzielenie rzęs. Miękka tekstura włosków jest delikatniejsza niż u zwykłych szczoteczek tak, by zagwarantować łatwe i precyzyjne pomalowanie rzęs.

Produkt jest wzbogacony o ekstrakt z czarnej perły (posiadający właściwości ochronne i wzmacniające), jak również o czynniki zwiększające objętość rzęs.

Formuła Volume Glamour Max Definiton zawiera naturalne woski , witaminę E i prowitaminę B5. Przetestowana okulistycznie, jest odpowiednia do wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe - czytamy w informacji od producenta.

Nowość dostępna będzie w sprzedaży od stycznia 2012 roku w cenie: 48,99zł

Zobaczcie również:

O tym jak się nie malować! Kobiece błędy w makijażu

Więcej o: