Najgorszy prezent świąteczny świata? Skarpetki nie muszą być nudne [ponad 30 propozycji]

Najbardziej banalny pomysł na prezent stał się niebanalny - dzięki coraz ciekawszym wzorom i kolorom, które aż biją po oczach.

Kiedy masz nadzieję, że pod choinką znajdziesz wymarzone perfumy albo trylogię ulubionego autora, skarpetki mogą być poważnym zawodem. Skończyły się jednak czasy, gdy ten prezent kojarzył się z obciachem. Zaskakujący sukces marek takich jak Happy Socks poprawił wizerunek tego zapomnianego dodatku. Kolorowe skarpety stały się sposobem na pokazanie dystansu do siebie, podobnie jak w PRL-u, gdy bikiniarze protestowali w ten sposób przeciw uniformizacji szarej komunistycznej rzeczywistości.

Skarpetki odzyskują godność i zasłużony podziw, nie tracąc przy tym swojej ogromnej zalety. To wciąż łatwy (rozmiar określamy "na oko") i tani pomysł na prezent, nawet w porównaniu z książką czy płytą. Gdzie kupić ciekawe skarpety? Znajdziecie je nawet w sieciówkach, ogromny wybór jest na platformach sprzedażowych (Showroom, Mustache, Pakamera) oraz na targach polskiej mody i designu. Pozostaje tylko wybór - wybrać skarpetki w geometryczne wzory, świąteczne wzory czy... z jednorożcem.

Oto nasz wybór skarpetek, które chętnie znaleźlibyśmy pod choinką - ZDJĘCIA

Zobacz także: Święta 2016: czego nie dawać w prezencie? Antyprezentownik

Dress for Less: kto lepiej poradził sobie z romantyczną stylizacją gwiazdy? [ODC. 2 Olivia Palermo]:

Więcej o: