Wesołych Świąt, wszystkiego dobrego z okazji Bożego Narodzenia, czyli składamy świąteczne życzenia

Koniec grudnia to wyjątkowy okres, z każdej strony docierają do nas bożonarodzeniowe życzenia. Czego my możemy życzyć osobom z naszego otoczenia? Przeczytaj nasze propozycje życzeń na Boże Narodzenie.

Świąteczne życzenia chciałeś wysłać wypisane na kartce świątecznej? Na to może być już za późno. Ciągle jest jeszcze czas, aby życzenia bożonarodzeniowe złożyć komuś osobiście, aby do niego zadzwonić, wysłać mu mail. Oczywiście bliskim życzenia składamy najczęściej w Wigilię albo podczas bożonarodzeniowych spotkań, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zrobić to i teraz, a później nasze życzenia powtórzyć.

Wesołych Świąt i smacznego karpia, czyli czego najczęściej życzymy?

W życzeniach na Boże Narodzenie najczęściej pojawiają się życzenia radości, spokoju, zdrowia, rodzinnej atmosfery, spełnienia marzeń. Życzymy odpoczynku, satysfakcji - zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Wiele zależy od tego, do kogo kierujemy nasze życzenia.

Życzenia świąteczne: przykłady

Poniżej znajdziecie kilka przykładów świątecznych życzeń, może zainspirują was do stworzenia czegoś własnego: składanie życzeń bożonarodzeniowych naprawdę nie jest trudne, musimy tylko wiedzieć, co chcemy przekazać, później jest już z górki. Więcej propozycji znajdziecie tutaj.

Wesołych Świąt, radości, pomyślności, miłości, szczęścia, uśmiechu, zdrowia i samych pozytywnych rzeczy życzy...

Ho! Ho! Ho! Mikołaj Święty już niesie prezenty, a ja Ci życzę wszystkiego co najlepsze, zdrowia i radości, w karpiu mało ości. Gwiazdka na niebie radość zwiastuje, a tobie niech serce się ciągle raduje. Wszelkiej pomyślności życzy ten, co wkrótce przyjdzie do Ciebie w gości.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Ci dużo zdrowia i radości, spełnienia wszelkich marzeń, sukcesów zawodowych, a także dużo szczęścia w Nowym Roku.

Zdrowia, szczęścia, pomyślności, uśmiechu i wiele radości. Spokoju i odpoczynku, przerwy w codziennym biegu. Szampańskiej zabawy i nieustającego długiego weekendu.

Aby te Święta upłynęły w spokojnej rodzinnej atmosferze, a pierwszy dzień Nowego Roku był taki, jakbyś chciał, aby wyglądał cały nadchodzący rok.

To także może cię zainteresować:

Więcej o: