Wesołych Świąt! Bożonarodzeniowe życzenia dla każdego

Wesołych Świąt! Tak zaczynamy przeważnie rozmowy w ten świąteczny czas Bożego Narodzenia. To już tradycja, ale jednocześnie bardzo miły element konwersacji.

Często życzenia łączymy razem z Nowym Rokiem - to wszystko sprawia, że często nie mamy pomysłu na nowe życzenia - poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na świąteczne życzenia.

Przykłady życzeń świątecznych

Wesołych Świąt, radości, pomyślności, miłości, szczęścia, uśmiechu, zdrowia i samych pozytywnych rzeczy życzy...

Ho! Ho! Ho! Mikołaj Święty już niesie prezenty, a ja Ci życzę wszystkiego co najlepsze, zdrowia i radości, w karpiu mało ości. Gwiazdka na niebie radość zwiastuje, a tobie niech serce się ciągle raduje. Wszelkiej pomyślności życzy ten, co wkrótce przyjdzie do Ciebie w gości.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Ci dużo zdrowia i radości, spełnienia wszelkich marzeń, sukcesów zawodowych, a także dużo szczęścia w Nowym Roku.

Zdrowia, szczęścia, pomyślności, uśmiechu i wiele radości. Spokoju i odpoczynku, przerwy w codziennym biegu. Szampańskiej zabawy i nieustającego długiego weekendu.

Aby te Święta upłynęły w spokojnej rodzinnej atmosferze, a pierwszy dzień Nowego Roku był taki, jakbyś chciał, aby wyglądał cały nadchodzący rok.

Efektowne pakowanie prezentów w rustykalnym stylu

Własne życzenia najlepsze

Jednak najlepsze życzenia jakie możemy złożyć drugiej osobie to nasze własne, nie skopiowane, dlatego warto chwilę zastanowić się czego moglibyśmy życzyć drugiej osobie w ten świąteczny czas.

To także może cię zainteresować:

Szalikowiec, pochłaniacz liści, wilk morski. Zdjęcia Waszych bałwanków sprawiają, że już tęsknimy za śniegiem!

Trzy stylizacje na trzy świąteczne dni

Twoja żywa choinka może postać dłużej dzięki trikowi z piłeczką do ping-ponga

Więcej o: