Pomysły na prezent do 50 zł: dla dzieci, mężczyzn i kobiet w różnym wieku

Święta i Mikołajki zbliżają wielkimi krokami, ale zakupów prezentów nie warto odkładać na ostatni moment. Jeżeli szukasz niedrogiego prezentu, który ucieszy bliskich, zobacz nasze propozycje.

Biżuteria - dla kobiet w każdym wieku

Biżuteria to trafiony pomysł na prezent dla kobiet w każdym wieku. Ucieszy zarówno nastolatki, jak i dojrzałe panie. Do 50 zł możemy wybrać ładne kolczyki, niedrogie pierścionki, łańcuszki i zawieszki. W tym przedziale cenowym znajdziemy przede wszystkim biżuterię ze srebra, jednak zdarzają się także drobne akcesoria z żółtego złota, dlatego powinno nam się udać znaleźć taki model, który najlepiej będzie pasować do stylu obdarowywanej osoby.

Biżuteria - dla kobiet w każdym wiekuBiżuteria - dla kobiet w każdym wieku Biżuteria - dla kobiet w każdym wieku (kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. pexels.com)

Pomysł na prezent dla dziecka

Dzieci najbardziej cieszą się ze świątecznych prezentów i nie potrzeba wydawać majątku, by sprawić maluchowi przyjemność. Przy odrobinie cierpliwości do 50 zł możemy znaleźć bardzo ładne zabawki i akcesoria dla dzieci. Chociaż ubranka są popularnym pomysłem na prezent, to zdecydowanie sprawiają maluchom mniej radości, więc być może lepiej pomyśleć o drobiazgu, który niekoniecznie będzie praktyczny, ale zapewni dziecku dużo zabawy.

Pomysł na prezent dla dzieckaPomysł na prezent dla dziecka Pomysł na prezent dla dziecka (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Niedrogie, ale trafione prezenty dla mężczyzn

Wybierając prezent dla panów, warto postawić na praktyczność. Zarówno ubrania, jak i akcesoria czy zestawy kosmetyków będą trafionym pomysłem. Dla eleganckich panów proponujemy krawaty czy spinki do mankietów. Zaś dla tych, którzy na co dzień preferują bardziej sportowy styl, dobrym pomysłem będzie podkoszulek z ciekawym nadrukiem, sportową opaskę czy termiczny kubek. 

Niedrogie, ale trafione prezenty dla mężczyznNiedrogie, ale trafione prezenty dla mężczyzn (kolaż redakcja, materiały partnerów)

Inne pomysły na niedrogi prezent

Wśród niedrogich i uniwersalnych prezentów, możemy wymienić także książki czy kuchenne gadżety. Kubki, ramki na zdjęcia czy drobne akcesoria odzieżowe, jak szaliki czy chusty również mogą okazać się świetnym pomysłem. Poniżej wybrałyśmy dla was jeszcze kilkanaście innych drobiazgów, które mogą uciszyć waszych najbliższych. To również dobre i uniwersalne prezenty dla osób, których nie znacie za dobrze, np. na firmowe Mikołajki. Wiele z proponowanych przez nas prezentów nie przekracza kwoty 30 zł, dlatego są świetne także jako dodatki do głównych prezentów. 

Więcej o: