Najlepsze kosmetyczne kalendarze adwentowe 2019

Coraz bliżej Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, a już niedługo rozpoczyna się okres Adwentu. Najlepiej rozpocząć odliczanie z cudownym kalendarzem adwentowym, który przygotował dla nas niespodziankę na każdy dzień.

W sklepach znajdziemy wiele propozycji i wariacji na temat kalendarzy adwentowych. Naszą uwagę szczególnie przyciągają kosmetyczne kalendarze adwentowe, w którym znaleźć możemy moc różnorakich kosmetyków. Sprawdź, które najlepiej sprawdzą się na okres odliczania świątecznego

Nowy hit na Boże Narodzenie? "Upalne święta" z gwiazdą "Seksu w wielkim mieście" - zwiastun

Zobacz wideo

Najlepsze kosmetyczne kalendarze adwentowe 2019 - Douglas

W tym roku marka Douglas kolejny raz naprawdę się postarała i przygotowała ciekawy kalendarz adwentowy. Jak pisze o nim producent:

Małe niespodzianki cieszą najbardziej! W tym roku odliczanie do świąt z Douglas będzie bardzo beauty! Kalendarz Adwentowy Douglas kryje w sobie 24 mini produkty kosmetyczne najlepszych marek. Każdego dnia czeka na odkrycie nowy mini produkt

Kalendarz kosztuje 199 zł. Znajdziemy w nim produkty marek takich jak STARSKIN, Dr. Susanne von Schmiedeberg czy Annayake. Taki kalendarz na pewno umili oczekiwanie na święta Bożego Narodzenia.

Najlepsze kosmetyczne kalendarze adwentowe 2019 - MAKEUP REVOLUTION

Dla fanek kosmetyków makijażowych proponujemy kalendarz adwentowy z MAKEUP REVOLUTION. Zawiera on tylko kosmetyki do makijażu, w tym między innymi dwie pomadki, błyszczyk, konturówkę i paletkę cieni. Kalendarz to nie lada gratka dla fanek makijażowych szaleństw. Cena to 149, 90 zł. 

Jak za dawnych dziecięcych czasów przywróci świąteczny i magiczny nastrój oczekiwania na pierwszą gwiazdkę. Składa się z 25 produktów, niezbędnych do wykonania niesamowitego make-up`u. Każdego dnia można otwierać pojedyncze okienko, ciesząc się nowo odkrytą "perełką" kosmetyczną. Dzięki uroczemu opakowaniu doskonale nada się jako prezent świąteczny dla siebie bądź bliskiej osoby.

Najlepsze kosmetyczne kalendarze adwentowe 2019 - NYX LOVE LUST DISCO

Marka NYX przygotowała kalendarz adwentowy specjalnie dla kobiet, których makijaż składa się głownie z podkreślenia ust piękną pomadką. NYX LOVE LUST DISCO składa się 24 okienek, ze szminkami w różnych odcieniach. Jego cena to 219 zł.

GREATEST HITS LIP ADVENT CALENDAR to szminki do ust pełnych blasku, mocnych kolorów, ale też delikatnych barw, które doskonale prezentują się nie tylko przy karnawałowych stylizacjach, ale również przy naturalnym makijażu.
Więcej o: