Świąteczna reklama Allegro 2019. Spot wzrusza i daje do myślenia

Marka Allegro zdążyła nas już przyzwyczaić do wzruszających, świątecznych spotów reklamowych. Wczoraj premierę miała tegoroczna reklama. Nie tylko wzrusza, ale i skłania do refleksji.

W 2016 roku Allegro wydało świąteczny spot, który poruszył miliony. Reklama "Dziadek" opowiadała o tytułowym dziadku, który dla swojej anglojęzycznej wnuczki uczy się angielskiego. Historia ciekawiła, bawiła i wzruszała. Co zobaczymy w tegorocznym spocie?

Nowy hit na Boże Narodzenie? "Upalne święta" z gwiazdą "Seksu w wielkim mieście" - zwiastun

Zobacz wideo

Świąteczna reklama Allegro 2019 - Album

W tym roku Allegro znowu postawiło na więź wnuków z dziadkami. Tym razem reklama opowiada historię rodziny, w której nastolatka (Oliwia Ogorzelska) wsiąknęła zupełnie w wirtualny świat. Jest pochłonięta do tego stopnia, że nie zauważa obecności innych, a w szczególność przyjeżdżającej na święta babci (w tej roli aktorka Halina Rowicka). W ręce dziewczynki wpada stary album ze zdjęciami. Dzięki niemu nastolatka zdaje sobie sprawę, że mają z babcią podobne zainteresowania. Zakupy przez portal Allegro pozwalają jej szybko wybrać prezent dla babci, dzięki któremu znowu zbliżają się do siebie. Reżyserem spotu jest Trevor McMahan z Moon Films, który odpowiadał także za kampanie marek Visa, Huawei czy McDonalds. 

Świąteczna reklama Allegro 2019 - wzrusza i daje do myślenia

Reklama z niezwykle wzruszającym zakończeniem jest także aktualna pod względem problematyki. W dzisiejszych czasach technologia pochłania nas do tego stopnia, że zapominamy o najważniejszym- czasie spędzonym z bliskimi. Pamięć o bliskich i dostrzeżenie ich obecności jest szczególnie ważne w nadchodzącym okresie świątecznym. Czy Was również wzruszył nowy, świąteczny spot Allegro?

 
Więcej o: