"Kevin sam w domu" na święta 2019 w Polsacie! Kiedy odbędzie się emisja filmu?

"Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku" to filmy, które każdego roku przyciągają przed telewizory miliony widzów na całym świecie. W Polsce dla wielu rodzin oglądanie przygód Kevina McCallistera stało się świąteczną tradycją. Okazuje się, że również w tym roku stacja Polsat zdecydowała się na emisję filmu w wigilijny wieczór.

"Kevin sam w domu" oraz "Kevin sam w Nowym Jorku" emitowane są przez telewizję Polsat nieprzerwanie od 1997 roku. Tylko raz, w 2010 roku, Polsat nie planował emisji filmów w święta Bożego Narodzenia. Jednak po interwencji (50 tys.) fanów, którzy zaprotestowali na Facebooku, telewizja zdecydowała się zmienić świąteczną ramówkę i wyemitowała kultową produkcję. Dla większości Polaków, święta bez Kevina to po prostu nie święta i właśnie dlatego, telewizja Polsat potwierdziła, że również w tym roku wyemituje świąteczny hit z Macaulay Culkinem w roli głównej.

Zobacz wideo

"Kevin sam w domu" w święta 2019 na Polsacie 

Telewizja Polsat zadecydowała, że "Kevin sam w domu" zostanie wyemitowany w Wigilię o godzinie 20:00. To najlepsza godzina, gdyż większość polskich rodzin kończy wówczas wigilijną kolację i spokojnie może zasiąść przed telewizorem w rodzinnym gronie. Rok temu w wigilijny wieczór wyemitowana została druga część kultowego filmu, czyli "Kevin sam w Nowym Jorku", który przyciągnął aż 4,5 mln widzów i był absolutnym hitem, jeśli chodzi o wszystkie świąteczne emisje w telewizji.

Rekordowe ceny reklam podczas emisji filmu "Kevin sam w domu"

Jak podały "Wirtualne Media", pomimo upływu lat, ten film wciąż przyciąga reklamodawców. 30-sekundowy spot w przerwie reklamowej kosztuje od 78,9 tys. zł do 86,3 tys. zł. Wysokie ceny podyktowane są liczbą osób, która każdego roku zasiada przed telewizorem podczas emisji filmu. W 2017 roku pierwszą część oglądało w Wigilię 4,4 mln osób, natomiast w ubiegłym roku o godzinie 20:05 Polsat włączyło aż 4,51 mln widzów.

Kevin sam w domu" w Polsacie emitowany był już ok. 30 razy. Jego kontynuacja, czyli "Kevin sam w Nowym Jorku" kilkanaście razy. Co roku komedia z Culkinem cieszy się największym zainteresowaniem podczas świąt. Tym samym reklamy przy "Kevinie samym w domu" kosztują zdecydowanie najwięcej spośród wszystkich pozycji programowych Polsatu w grudniu

- piszą "Wirtualne Media". 

Więcej o: