Prezent na mikołaja dla nastolatków. Podpowiadamy, co kupić

Mikołajki tuż tuż, a ty nadal zastanawiasz się co kupić nastoletniemu dziecku, rodzeństwu, kuzynom? Śpieszymy z pomoca i podpowiadamy, co może sprawdzić się jako prezent mikołajkowy dla nastolatka.

Mikołajki wypadają 6 grudnia. Wraz ze zbliżającym się świętem pojawia się pytanie, jaki prezent przygotować dla najbliższych? Tym bardziej ciężko jest wybrać coś dla nastoletniej osoby. Nastolatków ciężko jest zadowolić, są kapryśne i wymagające. Sprawdź nasze pomysły na prezent. 

Za nami premiera filmu "Misfit". Jak influencerzy prezentowali się na czerwonym dywanie?

Zobacz wideo

Prezent na mikołaja dla nastolatków - słuchawki bezprzewodowe lub głośnik

Dobrym wyborem na prezent dla nastolatka może okazać się bezprzewodowy sprzęt do słuchania muzyki, taki jak słuchawki czy głośnik. To praktyczny prezent, bo daje nastolatkowi, wiele wolności przy jego użytkowaniu. Oferta sklepów ze sprzętem elektronicznym jest aktualnie bardzo szeroka i znaleźć możemy głośniki i słuchawki w różnych kolorach i stylu. Ceny głośników i słuchawek bezprzewodowych zaczynają się od 50 złotych w górę.

Prezent na mikołaja dla nastolatków - kosmetyki i perfumy 

Dobrym i praktycznym prezentem, niezależnie od grupy wiekowej są kosmetyki. Jeżeli wiesz, że osoba, której kupujesz prezent interesuje się makijażem, kup jej dobrej jakości akcesoria czy kosmetyki do makijażu. Dobrym pomysłem będzie również zakup perfum, zarówno dla chłopca, jak i dziewczyny. Ładny, ciekawy zapach spodoba się każdemu i na pewno będzie służył obdarowanej osobie. 

Prezent na mikołaja dla nastolatków - bon na zakupy lub bilet na koncert

Jeżeli wiesz, że nastolatek lub nastolatka są fanami konkretnego zespołu, sprawdź czy przypadkiem w najbliższym roku kapela nie gra koncertu w Polsce. Jeśli okaże się, że tak, możesz być pewna, że zakup biletu będzie idealnym prezentem. Nastolatkowie uwielbiają koncerty, często jednak nie mają na tyle kieszonkowego, by sobie na nie pozwolić. Takim prezentem spełnisz więc ich marzenia. W przypadku, gdy nie do końca wiesz, który zespół jest ulubionych nastolatka, wybierz bon do wybranego sklepu. Nie musi to być tylko sklep odzieżowy, możesz wybrać sportowy czy ze sprzętem elektronicznym. W ten sposób nastolatek sam zdecyduje co chciałby dostać, a to na pewno mu się spodoba. 

Więcej o: