Makijaż renifera idealny na święta. Jak wykonać go krok po kroku?

Makijaż renifera to doskonały pomsł nie tylko na halloweenowe przebranie, lecz także charakteryzacja na świąteczne przyjęcia. Choć makijaż renifera może wydawać się skomplikowany, to w internecie znaleźć można mnóstwo inspiracji, które ułatwią zadanie. Jak wykonać makijaż renifera? Podpowiadamy!
Zobacz wideo

Makijaż renifera - pomysł na świąteczne przyjęcia

Moda na tematyczne przyjęcia robi się coraz popularniejsza. Najpierw zza oceanu przybył do nas trend obchodzenia Halloween, a teraz coraz częściej organizuje się również przeróżne przyjęcia w tematyce świątecznej. Takie wydarzenia to doskonała okazja, by przebrać się za jakąś zimową postać. Z pewnością najpopularniejsze będą mikołaje, elfy i śnieżynki. Jeśli chcesz się wyróżnić z tłumu, warto postawić na nieco inną stylizację. W ostatnim czasie, niezwykle modny staje się makijaż renifera. Takie przebranie z pewnością zostanie zauważone.

Makijaż renifera - jak go wykonać?

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że makijaż renifera jest niezwykle skomplikowany i trudny do wykonania, jednak wcale nie musi tak być. W Internecie znaleźć można mnóstwo inspiracji oraz praz polskich makijażystek i influencerek, które krok po kroku pokazują, jak stworzyć makijaż renifera. Jedną z takich inspirujących osób, które pokazują, jak wykonać taki świąteczny makijaż jest Agnieszka Grzelak - wizażystka, youtuberka oraz urodowa influencerka.

 

Makijaż renifera dla dzieci

Makijaż renifera to także doskonała opcja na przebranie dla dzieci. Karnawał obfituje w różne bale przebierańców, co jest doskonałą okazją, by przebrać dziecko w oryginalny strój uroczego renifera. Z takiej charakteryzacji zadowolone będzie z pewnością każde dziecko.

Więcej o: