Wzory paznokci na święta. Najmodniejsze inspiracje na klimatyczny manicure

Wraz z początkiem grudnia, wiele dziewczyn zastanawia się, jakie będą najmodniejsze wzory paznokci na święta. Nie da się ukryć, że Boże Narodzenie to doskonała okazja, by zaszaleć ze stylizacją paznokci, która dopełni każdą świąteczną stylizacje. Oto najciekawsze wzory paznokci na święta, które znalazłyśmy na Instagramie.

Wzory paznokci na święta - trendy 2019

Żadna fanka świąt nie obejdzie się w grudniu bez klimatycznego, świątecznego manicure'u. Każdego roku, moda na świąteczne paznokcie jest bardzo podobna. To czas, w którym królują śnieżynki, mikołaje, cukrowe laski, renifery, bałwanki oraz skandynawskie wzory. Różnych wzorów paznokci na święta jest tak wiele, że z pewnością każda kobieta znajdzie coś dla siebie wśród internetowych propozycji. 

Zobacz wideo

Szukając inspiracji na świąteczne paznokcie warto szukać takich, które swoimi kolorami nawiązują do klimatu świąt. W tym sezonie rządzić będzie krwista czerwień, butelkowa zieleń, granat, biel oraz złoto.

Wzory paznokci na święta - inspiracje

Nie da się ukryć, że w poszukiwaniu inspiracji na modne wzory paznokci na święta, nieocenionym źródłem jest Internet. Największą ilość pięknych świątecznych prac, wykonanych przez stylistki paznokci, znaleźć możemy na Instagramie. To miejsce, gdzie pomysłami na świąteczne paznokcie dzielą się nie tylko autorki, lecz także ich posiadaczki.

Coraz częściej powstają nawet profile zadedykowane jedynie inspiracjom na świąteczne paznokcie. Oglądając takie projekty, aż trudno wyjść z zachwytu nad tymi małymi dziełami sztuki. Takie wyjątkowe zdobienia na paznokciach sprawią, że każda kobieta będzie się czuła wyjątkowo podczas świąt.

 
Więcej o: