Prezenty na święta dopasowane do każdego znaku zodiaku. Poznaj najlepsze i sprawdzone pomysły na Boże Narodzenie

Święta Bożego Narodzenia tuż tuż. Dlatego już teraz warto zadbać o prezenty. Jak dobrać prezent do znaku zodiaku? Odpowiadamy.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Nie wiesz, co kupić na prezent? Z pomocą przyjdzie ci data urodzenia i znak zodiaku osoby, którą chcesz obdarować. Podpowiadamy, jaki prezent najlepiej kupić w zależności od znaku zodiaku. Traktujcie z przymrużeniem oka ;)

Jak samemu zrobić efektowne bombki na choinkę? Podpowiadamy:

Zobacz wideo

Baran

Osoby spod znaku Barana lubią mieć porządek i wszystko pod kontrolą. Dlatego też dobrym pomysłem na prezent dla nich będzie efektowny kalendarz na 2020 rok bądź też planner. 

Byk

Byki pasjonują się wystrojem wnętrz. W związku z tym na święta Bożego Narodzenia warto kupić im coś z ozdób do domu. Mogą to być np. pachnące świeczki, ramki na zdjęcia czy wazon na kwiaty.

Bliźnięta

Bliźnięta to jeden z najbardziej towarzyskich znaków zodiaku. Zatem najlepszym prezentem dla tych osób będą gry planszowe.

Rak

Raki to znaki zodiaku, które mają tendencję do ciągłego analizowania i zamartwiania się. Dlatego też najlepiej podarować im prezent, dzięki któremu zrelaksują się i nieco oderwą od codzienności. Może to być np. bilet do kina bądź też do teatru.

Lew

Lwy, jak na króla dżungli przystało, lubią rządzić. Jaki zatem będzie dla nich najlepszy prezent? Coś z najwyższej półki. Mogą to być zatem: dobrej jakości alkohol, ekskluzywne kosmetyki bądź też luksusowe perfumy. 

Panna

Panny bardzo lubią być rozpieszczane. Dlatego też dobrym pomysłem na prezent dla osób spod tego znaku zodiaku będzie wizyta u kosmetyczki, fryzjera, zaproszenie na masaż bądź też do SPA.

Waga

Osobom spod znaku Wagi największą radość sprawią książki. Dowiedz się jednak wcześniej, jakie pozycje i jaką tematykę lubi osoba, której planujesz dać prezent na święta Bożego Narodzenia.

Skorpion

Skorpiony lubią nowości i to, co nieznane. Jaki prezent może sprawić im największą przyjemność? Zaproszenie do miejsca, w którym jeszcze nie był. Może to być np. nieznana restauracja.

Strzelec

Strzelce ucieszą się z ekskluzywnej kolacji bądź też z całego dnia spędzonego w SPA. Jest tylko jeden warunek. Musi to być zaproszenie dla dwóch osób, strzelce są bowiem bardzo towarzyskie.

Koziorożec

Osoby Koziorożce mają bardzo poukładane i zorganizowane życie. Dlatego jako prezent warto im kupić coś, co oderwie od szarej codzienności. Może to być zatem dobra książka, płyta bądź też film.

Wodnik

Wodniki na pierwszym miejscu stawiają wolność i niezależność. Dlatego tutaj niełatwo trafić z prezentem. Sprawdzonym rozwiązaniem zawsze będzie dobrej jakości alkohol.

Ryby

Ryby w przeciwieństwie do Koziorożców bujają w obłokach. To typowi marzyciele. Dobrym prezentem będą dla nich dobrej jakości perfumy bądź też kosmetyki.

Więcej o: