Znaki zodiaku, które uwielbiają święta. Te osoby cały rok czekają na grudzień

Twoim ulubionym miesiącem jest grudzień i każdego roku z niecierpliwością czekasz na święta? Być może twój znak zodiaku należy do tych, które uwielbiają klimat Bogego Narodzenia. Sprawdź, które znaki zodiaku to prawdziwe świąteczne freaki.

Wiele osób wierzy, że każdy znak zodiaku przypisuje osobom dane cechy charakteru i w jakiś sposób wpływa na jego zachowanie. Przyjmuje się, że niektóre znaki zodiaku są bardziej pedantyczne lub kłótliwe, a inne zaborcze. Okazuje się, że znaki zodiaku mogą w pewnym stopniu warunkować nasze zamiłowanie do świąt. Które znaki zodiaku to prawdziwi miłośnicy Świąt Bożego Narodzenia.

Zobacz wideo

Znaki zodiaku, które uwielbiają święta

Panna

Święta dla każdej zodiakalnej Panny to moment, kiedy może się wykazać swoimi zdolnościami organizacyjnymi. Panny to perfekcjonistki i wszystko muszą mieć dopięte na ostatni guzik - od wystroju domu, aż po zakup i pakowanie prezentów. Osoby spod tego znaku uwielbiają organizować święta i zawsze robią to idealnie. Panny nie wyobrażają sobie grudnia bez świątecznej muzyki oraz aromatycznej zimowej herbaty z pomarańczą i goździkami. Grudniowym atrybutem zodiakalnej panny jest kalendarz adwentowy. 

Lew

Dla Lwa grudzień oznacza pasmo imprez firmowych i spotkań wśród przyjaciół i rodziny, a takich sytuacjach Lwy czują się jak ryby w wodzie. Dla zodiakalnych Lwów, święta to również prezenty, nie tylko te otrzymane, ale i rozdawane. Każdy Lew na myśl o zbliżających się świętach jest podekscytowany jak małe dziecko i rozsiewa tę radość wokół siebie.

Rak

Osoby spod znaku Raka już w listopadzie przygotowują się do świąt. Cały grudzień, Rak mogłyby spędzić ten czas z najbliższymi, gdyż dla niego to magiczny i niezwykle rodzinny czas w roku, a świąteczną energię da się wyczuć nawet w jego głosie. Zodiakalne Raki nie mogą wytrzymać do grudnia i już pod koniec listopada zaczynają słuchać świątecznych piosenek i oglądać kultowe świąteczne filmy.

Więcej o: