Paznokcie hybrydowe na święta i sylwestra. Oto najmodniejsze propozycje

Najmodniejsze paznokcie hybrydowe na święta i sylwestra? W tym roku królować będą zdobienia! Oto inspiracje na hybrydowe paznokcie, które będą modne na tegoroczne święta Bożego Narodzenia oraz Sylwestra.

W tym sezonie na paznokciach królować będą świąteczne zdobienia zarówno w minimalistycznej, jak i wersji full glam. Na sylwestrową noc natomiast najlepiej sprawdzą się złote drobinki, błyszczące kamienie i czerń w oryginalnym, matowym wydaniu. Oto najmodniejsze inspiracje na świąteczne i sylwestrowe paznokcie hybrydowe

Zobacz wideo

Paznokcie hybrydowe na święta

Żadna fanka świąt nie wyobraża sobie grudnia bez świątecznych paznokci. To sezon, kiedy w trendach pojawiają się zimowe motywy, choinki, mikołajki czy norweskie wzorki. Hybrydy umożliwiają wykonanie misternych i niezwykle dokładnych zdobień, bez ryzyka odprysków przez całe święta. Szukając inspiracji na świąteczne paznokcie warto zajrzeć na Instagram oraz Pinterest - to prawdziwa kopalnia małych dzieł sztuki.

Paznokcie hybrydowe na sylwestra

Sylwester to dobra okazja, by zaszaleć ze stylizacją paznokci. Tutaj wszystko jest dozwolone. Jeśli na co dzień stawiasz raczej na stonowane paznokcie, w sylwestra możesz puścić wodze fantazji. Złoty brokat, błyszczące kamienie, ozdobne pyłki to strzał w dziesiątkę. Takie zdobienia najlepiej utrzymają się na lakierze hybrydowym, który daje możliwość wykonania zdobień niewykonalnych tradycyjnymi lakierami oraz zapewnia kilkutygodniową trwałość stylizacji.

 
Więcej o: