Cała Warszawa zaśpiewa "Last Christmas". To pierwsze takie wydarzenie!

"Last Christmas" to kultowy już przebój George'a Michaela, bez którego nie wyobrażamy sobie grudnia oraz świąt. W tym roku mija już 35 lat od premiery utworu i z tej okazji, w Warszawie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Nie możesz tego przegapić!
Zobacz wideo

35 rocznica premiery utworu "Last Christmas" George'a Michaela

Kultowy utwór "Last Christmas" obchodzi w tym roku 35 rocznicę premiery.  Na przestrzeni lat, piosenka ta zdobyła nie tylko ogromną popularność, lecz także stała się symbolem świąt. Wiele osób nie wyobraża sobie grudnia bez słuchania tego utworu, gdyż wprowadza on w niezwykły klimat. Popularność utworu pokazują również liczby odtworzeń na  platformie YouTube, gdzie teledysk obejrzano prawie 500 milionów razy. Aby uczcić ten wyjątkowy jubileusz, w Warszawie zorganizowano wyjątkowe wydarzenie. Czegoś takiego w Polsce chyba jeszcze nie było!

Last Christmas George'a Michaela zaśpiewa cała Warszawa

Już najbliższą sobotę, czyli 7 grudnia 2019 roku o godzinie 17:00 pod Hotelem Bristol na Krakowskim przedmieściu, cała Warszawa zaśpiewa utwór "Last Christmas" George'a Michaela. Ta wyjątkowa akcja będzie częścią inauguracji iluminacji świetlnych, które tego samego dnia rozbłysną na ulicach Warszawy. Światełka, ozdoby i kultowy utwór w tle - czy może być coś bardziej klimatycznego, co tak bardzo wprawi nas w świąteczny nastrój? Żadnego miłośnika świąt zwyczajnie nie może tam zabraknąć! 

Więcej o: