Sztuczna czy żywa - jaką choinkę wybrać, by było ekologicznie? Zamiast kupować drzewko, możesz je wypożyczyć

Jaką choinkę wybrać, by było ekologicznie? To pytanie przed Bożym Narodzem zadaje sobie coraz więcej osób. Marka Volvo wychodzi naprzeciw zachęca do ekologicznego podejścia do Świąt.

Sztuczna, cięta, czy w donicy - jaką choinkę wybrać, by być bardziej eko?

Coraz więcej osób, w trosce o środowisko, zastanawia się, czy lepiej zainwestować w sztuczną, czy w żywą choinkę. Choć alternatyw jest naprawdę sporo, większość osób nie wyobraża sobie Świąt bez zielonego drzewka w domu. Dla wszystkich osób, które pragną mieć choinkę, ale dobro naszej planety również leży im na sercu, z pomocą przychodzi taka inicjatywa, jak "Wypożyczalnia choinek z Volvo". Dzięki nim, możecie cieszyć się żywą choinką w doniczce, a w dodatku macie pewność, że po świętach drzewko zostanie zasadzone.

Zobacz wideo

Marka Volvo zachęca do eko Świąt - "Wypożyczalnia choinek z Volvo"

Marka Volvo już po raz trzeci zdecydowała się na akcję wypożyczania choinek. W tym roku w wybranych salonach Autoryzowanych Dealerów Volvo w całej Polsce znów będzie można pożyczyć żywą choinkę w doniczce, która po Bożym Narodzeniu zostanie zasadzona w specjalnej hodowli. W zeszłym roku akcja „Wypożyczalnia choinek z Volvo” spotkała się z tak dużym zainteresowaniem, że tym razem zdecydowani się zwiększyć pulę drzewek do 1200 sztuk. Ponadto  zobowiązano się za każdą wypożyczoną choinkę zasadzić kolejnych 10. 

Z akcji „Wypożyczalnia choinek Volvo” będzie można skorzystać w dniach 19 - 23 grudnia lub do wyczerpania zapasów w salonach Volvo na terenie całej Polski. Koszt wypożyczenia takiej choinki to 55 zł bezzwrotnej kaucji. Każdą wypożyczoną choinkę należy zwrócić najpóźniej do 8 stycznia w miejsce, z którego została ona wypożyczona. 

Podoba wam się taka akcja? Co o niej sądzicie?

Więcej o: