Paznokcie świąteczno sylwestrowe 2019. Pomysły na hybrydowe stylizacje

Świąteczne paznokcie rządzą się swoimi prawami. To czas kiedy naprawdę można zaszaleć z wzorami i kolorami. Na jakie paznokcie świąteczno sylwestrowe zdecydować się w tym roku? Przedstawiamy najmodniejsze inspiracje!

Żadna miłośniczka świąt nie wyobraża sobie grudnia bez zdobnych, klimatycznych paznokci. To sezon, kiedy w trendach pojawiają się zimowe motywy, choinki, mikołajki, norweskie wzorki i całe mnóstwo brokatu. Aby zapewnić sobie trwały manicure na Boże Narodzenie oraz sylwestra, warto postawić na paznokcie hybrydowe. Hybrydy umożliwiają wykonanie misternych i niezwykle dokładnych zdobień, bez ryzyka odprysków nawet przez trzy tygodnie.

Zobacz wideo

Świąteczne paznokcie hybrydowe 2019

Nie da się ukryć, że w poszukiwaniu inspiracji na modne wzory paznokci na święta, nieocenionym źródłem jest Internet. Na Instagramie znaleźć możemy mnóstwo pięknych, świątecznych oraz sylwestrowych prac, wykonanych przez zdolne stylistki paznokci. Aby ułatwić wam poszukiwanie, w naszej galerii znajdziesz kilka ciekawych świąteczno sylwestrowych inspiracji na modne paznokcie. 

Paznokcie hybrydowe na sylwestra 2019

Sylwester to fantastyczna okazja do tego, by zaszaleć nie tylko na parkiecie, lecz także ze stylizacją paznokci. To czas, kiedy na paznokciach możesz pozwolić sobie na znacznie więcej niż na co dzień i puścić wodze fantazji. Złoty brokat, błyszczące kamienie, ozdobne pyłki sprawdzą się idealnie! Nie da się jednak ukryć, że takie zdobienia możliwe są jedynie na trwałym lakierze hybrydowym, który utwardzany jest w lampie światłem UV/LED.

Więcej o: