Piękna kartka świąteczna Meghan Markle i księcia Harry'ego. Mały Archie w roli głównej

W Wigilię opublikowana została oficjalna świąteczna kartka od księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Główne miejsce na zdjęciu zajął mały książę Archie, a w tle widzimy jego szczęśliwych rodziców.

Kartka została opublikowana na Twitterze, tylko w wersji elektronicznej. Skąd taka forma życzeń świątecznych? The Queen’s Commonwealth Trust to organizacja prowadzona przez księcia Harry'ego i jego małżonkę. Zwraca uwagę na różne istotne kwestie, między innymi na ochronę środowiska. Dzięki opublikowaniu kartki na Twitterze organizacji, para zaoszczędziła dużą ilość papieru, a życzenia dotrą do wszystkich obserwujących, a nawet dalej!

Rodzina królewska świętowała urodziny królowej. Zobacz:

Zobacz wideo

Piękna kartka świąteczna Meghan Markle i księcia Harry'ego

Autorką zdjęcia, które zostało wykorzystane do świątecznej kartki w formie gif-a, jest przyjaciółka pary, Jane Gavankar. Nie jest słynną fotografką, lecz aktorką, znaną między innymi z serialu "Czysta krew". Aktorka była obecna na ślubie pary, długi czas zna się z księżną Meghan. Główym bohaterem zdjęcia jest 7-miesięczny potomek pary - Archie Mountbatten-Windsor. W tle widoczni są szczęśliwi rodzice i napis życzący "Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!". Dzięki nowoczesnej formie, pocztówka jest ruchoma, a poprzez szerokie uśmiechy rodziców Archiego i obecności choinki, bije od niej ciepło i świąteczna atmosfera.

Święta Meghan Markle i księcia Harry'ego

Meghan Markle i książe Harry nie spędzają Bożego Narodzania w Anglii. Wyjechali do Kanady, by świąteczny czas minął im w towarzystwie matki księżnej Sussex, Dorii Ragland. Nie będą więc obecni na świątecznej mszy w Sandringham, obok reszty rodziny królewskiej. 

Więcej o: