Życzenia bożonarodzeniowe 2020: rymowanki, wierszyki i tradycyjne teksty

Życzenia bożonarodzeniowe 2020: najlepsze teksty życzeń na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok. Sprawdź nasze propozycje na gotowe życzenia świąteczne.

Życzenia na Boże Narodzenie 2020: najważniejsze zdrowie!

Życzenia na Boże Narodzenie 2020 nie będą się bardzo różnić od życzeń z poprzednich lat. Pewne jest jednak, że w inny sposób spojrzymy na życzenia zdrowia w świetle tego co przeżywamy w ostatnich miesiącach. Dotąd tego rodzaju życzenia były swego rodzaju mantrą powtarzaną z roku na rok, do której ludzie, którzy nie narzekają na żadne poważniejsze dolegliwości, nie przykładali zbyt wiele wagi. Ot zwykły frazes... Jednak w sytuacji, gdy od wielu miesięcy jedno schorzenie sprawia, że cały świat staje na głowie, a każdy człowiek bez względu na wiek, płeć czy wyznanie jest tak samo zagrożony, składane życzenia zdrowia zyskują niesamowicie na znaczeniu i pozwalają głęboko uzmysłowić sobie co tak naprawdę w życiu człowieka stanowi wielką wartość. 

Jak zapakować prezent? Najlepiej do tego celu użyć materiały z odzysku. Zdjęcie ilustracyjne Jak zapakować prezent- sprawdź ekologicznie patenty

Życzenia na święta: pamiętajmy nie tylko o najbliższych

Życzenia na święta to wspaniały zwyczaj pielęgnowany w naszym społeczeństwie. Nie pozwólmy na to, aby społeczna izolacja go zniszczyła. Choć wielu z nas zapewne z różnych powodów nie zdoła spotkać się z rodziną na święta, to warto choćby w symboliczny sposób nawiązać kontakt poprzez wysłanie życzeń przez komunikator internetowy lub telefonicznie. Zawsze można skorzystać z opcji wideo rozmowy, co da nam choć namiastkę bliskości, która zazwyczaj towarzyszy Bożemu Narodzeniu. Nie zapominajmy przy tym nie tylko o rodzinie, ale także przyjaciołach oraz bliższych i dalszych znajomych. Spotkani na ulicy ludzie na pewno również życzliwie zareagują na okrzyk: "Wesołych Świąt!" Bądźmy w tym trudnym i niepewnym czasie bardziej otwarci na drugiego człowieka, jego problemy i potrzeby, bo możliwe, że w naszym bliskim otoczeniu jest ktoś, kto potrzebuje naszej pomocy i wsparcia. 

Życzenia świąteczne: tradycyjne teksty

Jeśli nie masz pomysłu na życzenia świąteczne dla swoich bliskich, zawsze warto skorzystać ze sprawdzonych, gotowych rozwiązań, które można znaleźć np. w sieci. Oto tradycyjne teksty życzeń świątecznych w sam raz do wygłoszenia przy wigilijnym stole.

W dniu Świąt Bożego Narodzenia, pragnę złożyć żarliwe życzenia: Szczęścia, dobrego zdrowia, powodzenia, Oby troski życia zaginęły w mroku, Podczas nadchodzącego Nowego Roku!
Serdeczne życzenia, aby każdy następny rok przynosił Ci wszystko to, co w życiu najpiękniejsze. Ciepłych i udanych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i radości w życiu zawodowym i prywatnym.
Kiedy Boże Narodzenia nadchodzi, przesłać życzenia się godzi. Przyjmijcie zatem z rąk naszych garść życzeń najlepszych zdrowia, spokoju, radości, a w Nowym Roku - olbrzymiego Rogu Obfitości. Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy Ci przez cały Nowy Rok.

Życzenia na święta: krótkie wierszyki

W przypadku, gdy planujesz przesłać życzenia za pośrednictwem SMS-a lub wiadomości w jednym z komunikatorów, wtedy konieczne jest ubranie w kilka słów wszystkiego, co chcesz przekazać, a to bywa bardzo trudne. Wtedy z pomocą mogą przyjść krótkie życzenia na święta, które idealnie oddają istotę tego czego chcemy życzyć ich adresatom.

Biały obrus na stoliku, iskry gonią się w kominku, pierwsza gwiazdka mruga z nieba, anioł kolędę Ci śpiewa, a pod karpia łuskami jest mój list z życzeniami...
Piękna jest radość w Święta, Ciepłe są myśli o bliskich, Niech pokój, miłość i szczęście, Otoczy dzisiaj nas wszystkich.
Bardzo dużo prezentów, mało w życiu zakrętów, dużo bąbelków w szampanie, kogoś, kto zrobi śniadanie, a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku!

Filmy świąteczne wprowadzają magiczną atmosferę w domu. Zdjęcie ilustracyjne Filmy świąteczne - najlepsze propozycje na seans, który wprowadzi Cię w bożonarodzeniowy nastrój

Życzenia na święta: wesołe rymowanki

Życzenia na święta i Nowy Rok powinny być także wesołe. W końcu Boże Narodzenie to czas nadziei i miłości, warto zatem w swoje życzenia wpleść nieco humoru. W tym celu posłużyć się można jedną z wielu wesołych rymowanek, która może dobrze zastępować tradycyjne życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne.

Gwiazda, gwiazdce zamrugała, I choinka lśni już cała, Naszych marzeń jest spełnieniem, Bo jest piękna jak marzenie, A pomarzyć czasem trzeba, Każdy pragnie gwiazdki z nieba.
Niech na co dzień, nie od święta, buzia będzie uśmiechnięta. Niech też zdrowie tęgie będzie i kasiory niech przybędzie. Niechaj łaski płyną z nieba, tyle ile będzie trzeba. Życzy...
Gwiazdki najjaśniejszej, choinki najpiękniejszej, prezentów wymarzonych, świąt mile spędzonych, karnawału szalonego, roku bardzo udanego życzy ...
Zobacz wideo Jarmark w Gdańsku trzecim najpiękniejszym w Europie. Tak wygląda
Więcej o: