Prezent na święta dla chłopaka- dobierz prezent do osobowości

Prezent na święta dla chłopaka musi być pomysłowy. Chcesz uniknąć sztampy i w tym roku sprawić swojej drugiej połówce prawdziwą niespodziankę? Sprawdź naszą dedykowaną listę prezentów i wybierz najlepszą opcję.

Pomysły na prezent dla chłopaka- czego unikać? 

Zakup idealnego prezentu zwłaszcza na początku związku nie jest prosty, zdarza się, że para wymienia się podarunkami o skrajnie różnej wartości. Jak uniknąć krępującej ciszy pod przysłowiową choinką? Przede wszystkim warto poznać opinię drugiej strony na temat prezentów, partnerzy wywodzą się z różnych domów i mają różne przyzwyczajenia. Są osoby, które w ogóle nie przejmują się takimi tematami jak pomysły na prezent dla chłopaka, czy dziewczyny- materialne rzeczy są dla nich nieistotne i nie oczekują prezentu, ale też nie zamierzają sami nic kupować. Po drugiej stronie prezentowej linii są partnerzy, którzy nie wyobrażają sobie świąt bez miłych podarunków, sami przykładają dużą wagę do prezentów i takiego samego podejścia oczekują od drugiej strony. Najlepsze rozwiązanie leży zawsze gdzieś pośrodku, gdy prezentowy kompromis dojdzie do skutku, czas wybrać coś wyjątkowego. Poniżej znajdziesz propozycje na prezent dla faceta, który będzie odzwierciedlał jego osobowość. 

Prezent na święta dla chłopaka, który lubi zastrzyk adrenaliny 

Typ sportowy z mnóstwem zajęć poza pracą lub uczelnią, trenuje sam lub w grupie przyjaciół. Bije kolejne rekordy i sprawdza wytrzymałość swojego organizmu. W tym przypadku niespodzianka może się nie sprawdzić, akcesoria wybrane przez laika prawdopodobnie nie będą spełniać wyśrubowanych oczekiwań. Zamiast przyspieszonego kursu na temat sprzętu i akcesoriów do ćwiczeń najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu zapytać. Smartwatch, kask na rower, zestaw do squasha, nowa para butów do biegania- profesjonalni sportowcy lubią mieć takie tematy pod kontrolą.

Zobacz wideo Nasze propozycje na efektowne ozdabianie prezentów

Prezent dla faceta, który żyje muzyką 

Znany z tego, że bywa na wszystkich festiwalach muzycznych, ma w domu pokaźną kolekcję płyt i regularnie poszukuje nowych kolumn i sprzętu stereo. Prezent dla faceta, który jest audiofilem to twardy orzech do zgryzienia. Co ucieszy fana muzyki i jednocześnie nie zrujnuje Twojego budżetu? Zdecydowanie warto postawić na symbolikę: T-shirt z legendarną trasą koncertową, pamiątkowy plakat ulubionego zespołu, autograf znanego muzyka, prywatna kolacja z dedykowaną ścieżką dźwiękową- to pomysły, które warto wypróbować.  

Pomysły na prezent dla chłopaka w typie imprezowicza 

Król balu, dusza towarzystwa, w pięć minut potrafi zorganizować imprezę, którą będą wspominać kolejne pokolenia. Tutaj wybór prezentu nie będzie trudny, sprawdzą się wszystkie gadżety w stylu: kask piwny, imprezowa ruletka, śmieszne kieliszki, czy kolorowe peruki. Co kupić, gdy wieczny imprezowicz założył już rodzinę i stara się ograniczyć wieczorne wyjścia? Miłym podarunkiem będzie efektowna szklanka do whisky z zatopionym pociskiem, trochę w stylu Jamesa Bonda. Ozdobny zestaw noży w formie statku kosmicznego z Gwiezdnych Wojen zachęci do organizowania wesołych domówek. Na koniec dnia warto podkreślić, że dusza towarzystwa nie ceni przedmiotów, przede wszystkim kocha ludzi i ich pozytywną energię. Szalona świąteczna impreza oczywiście z zachowaniem zasad dystansu społecznego będzie najlepszym prezentem.  

Więcej o: