Życzenia świąteczne 2020 - złóż je bliskim, znajomym i pracownikom, by pokazać, że o nich pamiętasz

Życzenia świąteczne 2020. Znajdź sposób na przekazanie rodzinie oraz znajomym ciepłych słów z okazji Bożego Narodzenia. Gwiazdka tuż tuż, dlatego nie czekaj i wybierz życzenia, które sprawią radość Twoim bliskim.

Boże Narodzenie i życzenia świąteczne 2020

Boże Narodzenie to czas na życzenia świąteczne, którymi chętnie dzielimy się z rodziną i znajomymi. Ich pisanie może sprawiać niektórym problemy. Nie ma jednak co się martwić, bo w takich przypadkach najlepszym pomysłem jest skorzystanie z gotowych wzorów życzeń, które bez problemu odszukasz w Internecie. Wybraliśmy dla Ciebie kilka interesujących propozycji. Dostępne tu życzenia zapiszesz na kartkach dołączonych do prezentów, przekażesz za pomocą wiadomości SMS lub MMS bądź wyślesz znajomym za pomocą Messengera. Oficjalne życzenia firmowe możesz natomiast zamieścić na swojej stronie bądź podzielić się nimi z pracownikami poprzez e-mail.  

Boże Narodzenie: życzenia świąteczne poważne

Boże Narodzenie to między innymi życzenia świąteczne, prezenty, spędzanie wspaniałych chwil przy wspólnym stole z najbliższymi. Tak właśnie kojarzymy najpiękniejszy czas w roku, na który zawsze czekamy z wielką niecierpliwością. W tym szczególnym okresie składamy sobie życzenia, które mogą mieć bardziej oficjalny czy religijny charakter. Poważne, dające nadzieję słowa możesz skierować do osób szczególnie mocno wierzących lub seniorów. Poniżej zamieściliśmy wybrane dla Ciebie życzenia, zachowane w poważnym tonie. Wypisz je na kartce, załączonej do prezentu dla babci, dziadka, starszej cioci, czy też wujka. Jeśli z jakichś względów nie spotkasz się z seniorem osobiście, możesz przeczytać mu życzenia podczas rozmowy telefonicznej czy wideorozmowy.   

W małym Świętym Dziecku Bóg daje nam Zbawienie. Niech Gwiazda Betlejemska zwiastuje nam w sercu na nowo tę Dobrą Nowinę, niech się rozraduje serce i uwierzy Jezusowi, niech się umocni nadzieją na cały Nowy 2021 Rok.

***

Każdy już czym prędzej bieży,
by dołączyć do pasterzy.
I ja spieszę z życzeniami,
bo nie mogę być tam z Wami.
Zdrowia, szczęścia, pomyślności
i niech dobro wśród Was gości.
I niech Boga wielka moc
na Was spłynie w świętą noc.

***

Bóg się rodzi, noc truchleje… Niech mrok struchleje również w naszych sercach i ustąpi miejsca radości i ciepłu. Niech łaska naszego Pana Jezusa Chrystusa zamieszka w naszych sercach i przyniesie nam pokój i ukojenie. Przyjmij życzenia życia w blasku chwały naszego Pana, bez mroku niepewności i strachu oraz szczęśliwego Nowego Roku.

Życzenia na Boże Narodzenie 2020: dla rodziny i znajomych      

Życzenia na Boże Narodzenie 2020 to również wiele pięknych słów, które możesz skierować do rodziny i znajomych. Szukasz czegoś, co znakomicie sprawdzi się jako wiadomość wysłana na komunikatorze, do której dodasz klimatyczny obrazek świąteczny? A może chcesz dołączyć kartkę z życzeniami do prezentu dla bliskiej osoby? Wybraliśmy dla Ciebie kilka najpiękniejszych propozycji. Wśród nich odnajdziesz luźne życzenia, zarówno te najpiękniejsze, jak i nieco bardziej żartobliwe. Z pewnością znajdziesz wśród nich coś, co sprawi radość Twoim bliskim.

Staropolskim obyczajem, gdy w Wigilię gwiazda wstaje, Nowy Rok zaś cyfrę zmienia, wszyscy wszystkim ślą życzenia. Przy tej pięknej sposobności i ja życzę Ci radości, aby Tobie się darzyło, z roku na rok lepiej było.

***

Świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz, jaśniejących pierwszą gwiazdką. Niech z nut świątecznych zapachów powstanie najpiękniejsza kolęda i czarem swej melodii spełni Wasze marzenia.

***

Bardzo dużo prezentów,
mało w życiu zakrętów,
Dużo bąbelków w szampanie,
Kogoś, kto zrobi śniadanie,
a na każdym kroku
szczęścia w Nowym Roku!

***

Na te święta śniegu mnóstwo,
Niech opuści Was ubóstwo,
Niech zagości radość w koło,
Ma być pięknie i wesoło.
I do szopki podążajcie,
Pokłon bijcie i ufajcie,
Że ten Jezus maluteńki
Spełni Wam życzenia wszelkie.

***

Gdy rodzina wokół siądzie,
Już nieważne są pieniądze,
Bo najlepszy prezent na świecie,
To gdy bliscy są w komplecie

Życzenia na święta 2020: firmowe

Życzenia na święta 2020 to moc pięknych słów na wiele okazji, w tym również tych bardziej oficjalnych. W tym wyjątkowym czasie nie zapomnij o swoich współpracownikach i klientach. Skorzystaj z gotowych życzeń biznesowych, które możesz zamieścić na swojej stronie internetowej czy w mediach społecznościowych.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym Partnerom i Przyjaciołom za zaufanie i współpracę w minionym roku. Życzymy dalszych sukcesów, udanych inwestycji i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

***

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy
najszczersze życzenia: zdrowia, miłości,
szczęścia i wszelkiej pomyślności.
Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych
będzie dla Was momentem odpoczynku
i wytchnienia od codziennych obowiązków,
a Nowy Rok spełnił nadzieje z nim związane,
i udało się z sukcesem zrealizować wszystkie plany.

***

Zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego.
Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy.
Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym życzy...

Zobacz wideo Czy święta to dobry moment, by powiedzieć przepraszam? [SONDA]

Krótkie życzenia świąteczne: w sam raz na wiadomość SMS       

Krótkie życzenia świąteczne to doskonały sposób na przekazanie mocy serdecznych słów znajomym za pomocą SMS-a. Pokaż kolegom z pracy, że o nich pamiętasz i zaskocz ich miłą wiadomością. Skorzystaj z gotowych życzeń świątecznych, które dla Ciebie wybraliśmy.  

W dzień Bożego Narodzenia
ślę zimowe pozdrowienia.
Nowy Rok niech ześle blaski
Bożej chwały, Bożej łaski.

***

Pełnych ciepła, spokoju i radości
Świąt Bożego Narodzenia
oraz pomyślności i sukcesów
w Nowym 2021 Roku.

***

Boże Narodzenie to cudowny czas.
Wszyscy już czekają na choinki blask.
Na jej świeży zapach i kolorów moc.
Na tę pierwszą gwiazdką w wigilijną noc.

***

Z okazji świąt Bożego Narodzenia,
składam Ci życzenia,
by szczęście Cię nie opuszczało,
pecha do domu nie wpuszczało.

***

Wesołego jajka, oj, to nie ta bajka!
Przepraszam, pomyłka to miała być choinka!
Więc życzę prezentów, szczęśliwych momentów,
karpia smacznego i Nowego Roku udanego!

Więcej o: