Najlepsze filmy świąteczne, bez których nie wyobrażamy sobie grudnia. 5 hitów, które musisz obejrzeć

Filmy świąteczne to nieodłączna część grudnia oraz Bożego Narodzenia dla wielu z nas. Jeśli zastanawiasz się, jakie filmy koniecznie trzeba zobaczyć w tym miesiącu lub podczas świąt, przychodzimy z pomocą. Oto filmy świąteczne, bez których nie wyobrażamy sobie tego najcudowniejszego czasu w roku.

Nie da się ukryć, że święta to wyjątkowy i magiczny czas, który uwielbiamy spędzać w gronie najbliższych, otaczając się klimatycznymi dekoracjami i wprawiając w ten wyjątkowy nastrój świąteczną muzyką oraz filmami. Tegoroczny okres Bożego Narodzenia ze względu na panujące obostrzenia będzie jednak nieco inny niż zwykle. Jednak w każdej sytuacji można znaleźć coś pozytywnego. Spędzając ten czas w małym gronie najbliższych nam osób, będziemy mieć więcej czasu na planszówki czy rodzinne oglądanie świątecznych filmów. Oto propozycje filmów, które według nas obowiązkowo trzeba zobaczyć w grudniu lub podczas świąt.

Zobacz wideo Nie tylko Kevin! Ranking filmów idealnych na święta

Filmy świąteczne, które trzeba obejrzeć: "To właśnie miłość"

"To właśnie miłość" to film, który pokazuje historie wielu osób. Jego akcja rozgrywa się tuż przed świętami Bożego Narodzenia w Londynie. To niezwykle ciepła i wzruszająca świąteczna historia z plejadą gwiazd w obsadzie, której po prostu nie może zabraknąć w bożonarodzeniowym repertuarze.

Pierniczki świąteczne to jeden z symboli Świąt Bożego Narodzenia. Zdjęcie ilustracyjnePierniczki świąteczne. Sprawdź, jak przygotować aromatyczne ciasteczka

Filmy świąteczne, które trzeba obejrzeć: "Holiday"

"Holiday" to amerykańska komedia romantyczna z Cameron Diaz i Kate Winslet w rolach głównych, które postanawiają zamienić się domami, by uciec od swoich problemów. Ta szalona decyzja zupełnie odmienia losy bohaterek, których życie zmienia się na lepsze.

Filmy świąteczne, które trzeba obejrzeć: "Kevin sam w domu"

To bezapelacyjnie jeden z najpopularniejszych filmów, bez którego wiele osób zwyczajnie nie wyobraża sobie świąt. To zabawna historia małego chłopca, którego rodzice zapominają zabrać ze sobą na święta. Kevin, zostając sam w domu, musi zmierzyć się z wieloma trudnościami, w tym obronić swój dom przed napadem złodziei. Jeśli jakimś cudem jeszcze nie znasz tego filmu, koniecznie nadrób zaległości.

'Kevin sam w domu' zostanie wyemitowany w święta! Gdzie i o której będzie można go obejrzeć?"Kevin sam w domu" zostanie wyemitowany w święta! Gdzie i kiedy będzie można go obejrzeć?

Filmy świąteczne, które trzeba obejrzeć: "Listy do M."

"Listy do M." to zdecydowanie najpopularniejsza polska komedia świąteczna, którą pokochały miliony widzów. To pięć wyjątkowych historii rozgrywających się 24 grudnia w Warszawie. Magiczna moc tego dnia łączy ze sobą losy bohaterów, zmieniając ich życie na zawsze.

Filmy świąteczne, które trzeba obejrzeć: "Grinch: Świąt nie będzie"

"Grinch: Świąt nie będzie" jest propozycją dla widzów w każdym wieku. To historia zrzędliwego, zielonego stworka, który marzy tylko o jednym - by zepsuć wszystkim Boże Narodzenie. Film z zabawną, pełną ciepła fabułą oraz olbrzymią dawką optymizmu, która z pewnością przypadnie wam do gustu.

Więcej o: