Świąteczne paznokcie 2020- kolorowe pożegnanie roku

Świąteczne paznokcie 2020 muszą być wyjątkowe. Masz dość nudnych i bezpiecznych kolorów? Sprawdź kolorowe motywy, które skutecznie poprawią Ci humor na koniec roku.

Świąteczne paznokcie- ostatni dzwonek

2020 z pewnością przejdzie do historii, cały świat nagle ograniczył się do czterech ścian. Wiele osób plany i marzenia musiało odłożyć na później, okres świąteczny oraz sylwester także będzie wyglądał inaczej niż zwykle. Co nie znaczy, że trzeba rezygnować ze swoich małych rytuałów, które mogą skutecznie poprawić nam humor i sprawić, że święta i Nowy Rok ponownie nabiorą więcej kolorów. Poniżej znajdziesz najciekawsze motywy na świąteczny manicure, który będzie idealnie pasował do wesołej stylizacji. Sprawdź nasz przegląd w kategorii paznokcie świąteczne. 

Świąteczne paznokcie 2020. Zdjęcie ilustracyjneŚwiąteczne paznokcie 2020. Zdjęcie ilustracyjne marigo20/shutterstock.com

Świąteczne paznokcie 2020- choinkowe lampki 

To propozycja dla tych, którzy lubią jasne paznokcie. Wystarczy, że w formie bazy nałożysz tradycyjne beż lub nude, a bogate zdobienie sprawi, że i tak nie będzie nudno. Poniżej prezentujemy instrukcję jak krok po kroku rozświetlić świąteczne paznokcie 2020:

  • na naturalnej bazie malujemy cienką czarną linię
  • następnie kilka wokół po każdej ze strony należy malować kolorowe plamki: żółtą, niebieską, różową, sprawdzi się też zieleń
  • na koniec czas na detal, wąskim pędzelkiem z czarnym lakierem łączymy plamki z bazą
  • kropką nad i będzie biały lakier, który będzie imitował światło

Świąteczne paznokcie 2020. Zdjęcie ilustracyjneŚwiąteczne paznokcie 2020. Zdjęcie ilustracyjne Maffi/shutterstock.com

Świąteczne paznokcie 2020, mogą też z powodzeniem imitować świąteczną choinkę. W tym roku drzewka ubieramy tradycyjnie, liczy się czerwień i zieleń. Ten sam motyw można powtórzyć na płytce. Szczegóły poniżej. 

Paznokcie świąteczne w klimacie choinki 

Każda płytka powinna opowiadać inną historię. Część paznokcie należy potraktować czerwonym matem z zieloną cyrkonią na górze. Resztę malujemy rozbieloną odżywką, na której należy utworzyć motyw siatki. Ażurowy wzór można pomalować srebrnym lakierem. To nie wszystko! Kolejne przejście należy wypełnić zielonym i czerwonym brokatem, neutralną górę z ozdobnym dołem łączymy warstwą białych cyrkonii i gotowe. To dobra opcja dla długiej płytki, tak bogaty wzór musi mieć odpowiednio dużo miejsca. 

Paznokcie świąteczne 2020. Zdjęcie ilustracyjnePaznokcie świąteczne 2020. Zdjęcie ilustracyjne Subbotina Anna/shutterstock.com

Świąteczne paznokcie w klimacie opowieści mogą też tworzyć postać Mikołaja lub renifera. Szczegóły poniżej. 

Paznokcie świąteczne: wzorki. Ekipa Mikołaja 

Wzorki na świątecznych paznokciach muszą być w bożonarodzeniowym klimacie. Każdy z paznokci malujemy białym lakierem, który będzie tłem dla poszczególnych rysunków. Następnie na każdej płytce malujemy głowę oraz tułów wybranej postaci. Może to być Mikołaj, wspomniany wcześniej renifer, ale też wesoły bałwan lub elf. Taki manicure z pewnością spodoba się dzieciom, które często oglądają mamę w eleganckim żakiecie, tymczasem święta to dobry czas, aby wprowadzić element zabawy. 

Paznokcie świąteczne 2020. Zdjęcie ilustracyjnePaznokcie świąteczne 2020. Zdjęcie ilustracyjne hxdbzxy/shutterstock.com

Paznokcie świąteczne- biało, złote gwiazdy 

Ten motyw idealnie sprawdzi się zarówno podczas świąt, jak i sylwestra. Płytkę malujemy na spokojną biel i przechodzimy do zdobienia:

  • część paznokci należy pomalować całkiem na złoto 
  • na kolejnych płytkach malujemy ozdobne gwiazdy, wystarczy poprowadzić kilka linii na krzyż, na których następnie dodajemy delikatne kropki
Zobacz wideo Świąteczny makijaż w złocie dla znudzonych czerwonymi ustami
Więcej o: