Horoskop na święta 2020. Jakie będzie tegoroczne Boże Narodzenie?

Horoskop na święta 2020. Boże Narodzenie to szczególny czas w życiu każdego z nas. Czy wiesz, czego się spodziewać w tych magicznych dniach?

Horoskop na Boże Narodzenie 2020 – poznaj wytyczne dla poszczególnych znaków zodiaku

Horoskop na Boże Narodzenie 2020 pomoże Ci się odpowiednio przygotować i nie dać się zaskoczyć w chwili, kiedy najmniej będziesz tego chciała/chciał. Dzięki niemu dowiesz się wcześniej, czy gwiazdy będą Ci sprzyjać, czy niestety postanowi prześladować Cię pech.

Horoskop świąteczny - Baran

Święta będą dla Ciebie idealnym czasem na to, by wreszcie trochę sobie odpuścić i przestać tak sztywno trzymać się zasad. Z dala od obowiązków, wreszcie poczujesz przypływ rodzinnego ciepła, a także odnajdziesz wspólny język z tymi krewnymi, których do tej pory starałeś się unikać. Barany będą bardzo skłonne do zabawy, wyjdzie z nich niepostrzeżenie rozrywkowa dusza. To dlatego, że zdołają skończyć najpilniejsze rzeczy do pracy, nim jeszcze na niebie zabłyśnie pierwsza gwiazdka.

Horoskop świąteczny - Byk

Nie od dziś wiadomo, że Byki bywają dość drażliwe i nerwowe. Właśnie dlatego świąteczne przygotowania będą je sporo kosztować, a byle uwaga rzucona w niewłaściwym momencie przyczyni się do rozpętania z nimi prawdziwej kłótni. Postaraj się jednak poskromić swoje emocje i na czas świąt spojrzeć na wszystko nieco łaskawszym okiem, by nie odstraszyć od razu wszystkich znajomych i krewnych, mających nadzieję na spokojnie spędzone chwile. Odkryj w sobie kreatywność, bo gdy tylko rozładujesz drzemiące w Tobie pokłady agresji zobaczysz, jak wiele masz wspaniałych świątecznych pomysłów.

Horoskop świąteczny - Bliźnięta

Horoskop świąteczny przewiduje, że Bliźnięta naturalnie odnajdą się pośród świątecznej gorączki. To przecież te chwile, w których rodzina znajduje się na pierwszym miejscu, a one nie szukają niczego innego, jak domowego ciepła. Odegrasz dużą rolę w przygotowaniach tegorocznej wieczerzy wigilijnej. Co prawda drugiego dnia świąt coś może nieznacznie pokrzyżować Twoje plany, jednak nie będzie to miało większego wpływu na Twoje ogólne samopoczucie.

Horoskop na 2021 rok - poznaj swoją przyszłość. Zdjęcie ilustracyjne Horoskop na 2021 rok. Sprawdź, czego możesz się spodziewać w nadchodzącym roku!

Horoskop świąteczny - Rak

Starałaś/starałeś się unikać nadmiernego wydawania pieniędzy w szale przedświątecznych zakupów. Może się jednak okazać, że prezenty, które wybrałaś/wybrałeś dla swoich najbliższych, pochłonęły zbyt wiele funduszy i po świętach będziesz miała/miał spore problemy finansowe. Dobrze też, jeśli Raki postarają się zachować umiar w innych dziedzinach swojego życia, ponieważ zjedzenie zbyt dużych ilości pysznych świątecznych potraw może spowodować u nich całkiem poważne problemy zdrowotne, a nawet uziemić je w łóżku.

Horoskop świąteczny - Lew

Święta to dla Ciebie czas prawdziwych niespodzianek. Horoskop na Boże Narodzenie 2020 troszkę sobie z Ciebie zakpi, bo zupełnie żadne z Twoich przewidywań co do przebiegu tych dwóch dni w ogóle się nie sprawdzi. Lwy będą ustawicznie zaskakiwane, dlatego mogą wydawać się innym mocno nieobecne i stale oszołomione. Nie możesz jednak stanąć w miejscu, ponieważ wszystko wokół Ciebie będzie się dynamicznie zmieniało, a Ty będziesz się musiała/musiał poddać tym zmianom.

Horoskop świąteczny - Panna

W święta wreszcie będziesz mogła/mógł robić dokładnie to, na co będziesz miała/miał ochotę. Jednocześnie powinnaś/powinieneś szybko nabyć umiejętność dopasowywania się do zastanej sytuacji, ponieważ tak łatwiej będzie Ci się dogadać z innymi. Panny muszą niestety humory zostawić na inny dzień, gdyż ich zmienny nastrój może zostać w tym czasie wyjątkowo źle odebrany. Choć nikt nie będzie im odbierał prawa do zabawy i korzystania z zalet wolnych dni, powinny się starać zapanować nad emocjami.

Horoskop świąteczny - Waga

Tegoroczne święta sprawią Ci ogromną przyjemność. Wreszcie zyskasz okazję do szczerej rozmowy z tymi, z którymi dotąd nie miałaś/miałeś czasu po prostu usiąść i pogadać. Choć zawsze lubiłaś/lubiłeś tę atmosferę, w tym roku wyda Ci się ona wyjątkowo magiczna. Wagi będą więc pełne entuzjazmu, staną się też duszą towarzystwa podczas każdego świątecznego posiłku. Co więcej, gdzieś w podświadomości skrupulatnie ułożą sobie dalszy plan działania, dzięki czemu po powrocie do pracy będą doskonale wiedziały, co robić i jak osiągać kolejne cele.

Horoskop świąteczny - Skorpion

Wreszcie znajdziesz spokój, którego tak potrzebowałaś/potrzebowałeś po ostatnio napiętej atmosferze w życiu zawodowym. Bliskość rodziny sprawi, że wreszcie zachce Ci się robić coś więcej, niż tylko mechanicznie wstawać z rana i wieczorami kłaść się z powrotem do łóżka. Skorpiony muszą jednak uważać na to co i dla kogo robią. Choć pewne rady mogą im się wydać bardzo trafne i warte wysłuchania, postępowanie zgodnie z nimi może doprowadzić do prawdziwej katastrofy, a nawet poważnie nadszarpnąć relacje z bliską im osobą.

Horoskop świąteczny - Strzelec

Na co dzień skryte Strzelce, wreszcie będą mogły popracować nad wyrażaniem swoich uczuć. Otworzysz się w zaufanym gronie i w końcu wyznasz coś, co od dawna leży Ci na sercu. Dzięki temu Twoi najbliżsi będą wiedzieli, jak dalej postępować, by nie sprawić Ci przykrości. Chociaż wyjawienie tego sekretu może Tobą mocno wstrząsnąć, jednocześnie przyniesie sporą ulgę. Pamiętaj, że zatajanie dalej czegoś, co dawno powinnaś/powinieneś z siebie wyrzucić, może się odbić na Twoim zdrowiu psychicznym.

Horoskop świąteczny - Koziorożec

Odniesiesz wrażenie, że Twoje dotychczasowe problemy nagle przestały się liczyć. Jednocześnie będziesz musiała/musiał zastanowić się nad pewnymi kwestiami, które już od jakiegoś czasu stale odkładałaś/odkładałeś na później. Koziorożce muszą wyrobić w sobie na święta nawyk cierpliwości, ponieważ każdy będzie czegoś od nich chciał, co z czasem pewnie stanie się dla nich męczące. Najważniejsze jednak, że drugiego dnia świąt pod wieczór wspólnie zasiądziecie przed telewizorem i we wspaniałej atmosferze pooglądacie świąteczne hity.

Horoskop świąteczny - Wodnik

Uważaj na siebie, bo możesz narzekać na złe samopoczucie i przez to stracić całą radość ze świąt. Choć zapragniesz szalonej zabawy w rodzinnym gronie, postaraj się zachować umiar. Wodniki mają tendencję do częstego popadania ze skrajności w skrajność, a to niestety im nie służy. Skup się na potrzebach swoich bliskich, a oni na pewno to docenią, dotrzymując Ci towarzystwa i odciągając od realizacji niekoniecznie przemyślanych pomysłów.

Jak zapakować prezent? Najlepiej do tego celu użyć materiały z odzysku. Zdjęcie ilustracyjne Jak zapakować prezent- sprawdź ekologicznie patenty

Horoskop świąteczny - Ryby

W te święta dopisze Ci prawdziwe szczęście. Nie musisz się niczym przejmować, a zapomnieć na chwilę o życiu zawodowym czy codziennych obowiązkach i po prostu dobrze się bawić. Prezenty, na które postawiłaś/postawiłeś, uszczęśliwią Twoich bliskich, a i Ty znajdziesz pod choinką dokładnie to, co chciałaś/chciałeś. Nie musisz też szczególnie ograniczać się w jedzeniu – w Twoim przypadku takie okazjonalne szaleństwo nie zaszkodzi. Ryby okażą jednak wyjątkową trzeźwość umysłu i nie przekroczą granicy, która mogłaby spowodować ich późniejsze złe samopoczucie.

Zobacz wideo Czy święta to dobry moment, by powiedzieć przepraszam? [SONDA]
Więcej o: