Świąteczne filmy na Netflixie. Wyjątkowe produkcje, które wprowadzą cię w magiczny nastrój

Filmy świąteczne to gatunek, bez którego większość widzów nie wyobraża sobie świąt oraz końcówki roku. Całą masę świątecznych produkcji znaleźć można oczywiście na platformie Netflix. Oto lista filmów, kóre z pewnością wprawią was w świąteczny nastrój i umilą ten wyjątkowy czas w roku.

"Kevin sam w domu", "Love Actually" czy "Holiday" z Cameron Diaz i Kate Winslet w roli głównej to kultowe filmy, bez których nie wyobrażamy sobie Bożego Narodzenia. Jednak oprócz doskonale znanych nam produkcji, bardzo często chcemy również obejrzeć inne, nieznane nam filmy o tematyce świątecznej . Nic więc dziwnego, że co roku Netflix funduje swoim widzom wiele tego typu propozycji. Oto świąteczne filmy warte obejrzenia, które znajdziemy obecnie na platformie Netflix.

Zobacz wideo Nie tylko Kevin! Ranking filmów idealnych na święta

Netflix: Świąteczne filmy, które wprowadzają w magiczny nastrój

  1. "Ekspres polarny" - to wzruszająca, przywracająca wiarę w magię świąt historia chłopca, który w Wigilię udaje się w podróż pociągiem na Biegun Północny. Pokochają ją widzowie w każdym wieku.
  2. "Facet na święta" - opowieść o wiecznej singielce Johanne, która zmęczona komentarzami rodziny, postanawia szybko znaleźć partnera, by zabrać go do domu na święta.
  3. "Zamiana z księżniczką" - przygoda zwyczajnej cukierniczki z Chicago i przyszłej księżniczki, które wyglądają jak bliźniaczki, więc postanawiają tuż przed świętami zamienić się swoimi życiami.
  4. "Randki od święta" - historia Sloane i Jacksona, którzy nienawidzą świąt. Zrządzeniem losu, poznają się w wyjątkowo nieudane dla nich Święta Bożego Narodzenia. Wpadają wówczas na pomysł, że będą swoimi partnerami od święta przez następny rok.
  5. "Dash i Lily" - cyniczny Dash i optymistyczna Lily zostają wciągnięci w wir świątecznego romansu. Wymieniają się liścikami, które chowają w książce i ukrywają ją w różnych zakątkach Nowego Jorku.
Więcej o: